• Giriş
  • Kayıt Ol

anagapesis71

İsim
: Zeynep S.
Kayıt Tarihi
: 28 Şubat 2023
Son Giriş
: 1 ay

Standart Yazar


Hakkımda

İstikrarlı, disiplinli ve özveri ile çalışan biriyim. Yazıya olan tutkumu insanlara faydalı olacak şekilde kullanmak istiyorum. Daha kaliteli yazılar yazabilmek için Boğaziçi Enstitüsü temel SEO kursunu tamamladım. Bu kursa ait sertifikam da mevcut. Aynı zamanda başka platformlarda da uzman yazar olarak çalışmaktayım. Bazı içerik ajanslarında makale yazarlığı yapmaktayım. Sizlerle beraber güzel iş birliklerine imza atacağımıza inanıyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 10.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 20.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Gerekirse günlük yaşantımdan feragat ederek sizlerin istekleri doğrultusunda kaliteli ve %100 özgün içerikler yazabilirim. Aldığım eğitimler sayesinde SEO kurallarına uygun içerikler üreterek, yazınızın okunma oranını arttırmakla kalmayıp aynı zamanda sitenizin üst sıralarda görünmesine de katkı sağlayabilirim.

Birbirinden farklı konularda birçok yazı yazdığımı belirtmek isterim. Bu nedenle her konuda az çok bir bilgiye, bir fikre sahibim. Gereken yerlerde araştırmalarımı yaparak sizlere en iyi hizmeti sunacağıma söz veriyorum. 

Sizden istediğim isteklerinizi en ince ayrıntısına kadar iletmenizdir. Bu hem sizin hem de benim yararıma olacaktır. Bu bilgiler sayesinde kaliteden ödün vermeyerek isteğinizi hızlı bir şekilde yerine getireceğim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Liste İçerik
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net