• Giriş
  • Kayıt Ol

amine_bek

İsim
: Amine B.
Kayıt Tarihi
: 20 Mart 2020
Son Giriş
: 4 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Karadeniz Teknik Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Halen Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sosyoloji bölümünde eğitimime devam etmekteyim. Yazmak benim için geçmişten beri gelen en büyük tutku. Halen basılmamış iki kitap yazdım. İçerik üretimiyle ilgili daha önce de bir firmayla çalıştım. Ancak yoğunluktan dolayı işi bırakmak zorundaydım. İçerik üretiminin en güzel yanı araştırmak ve bu yolla yeni şeyler öğrenmek. Bu da sanırım benim en büyük tutkum. Yazmayı,kitap okumayı,resim yapmayı seviyorum. Sorumluluk duygusu benim için çok önemli.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"amine_bek" Örnek İçerikleri

  • Moto Kurye -Amine Bektaş.

Hizmet Açıklaması

Günümüzün  Motorlu Postacıları Motorlu Kuryeler

 90’lı yıllarda hayatımıza giren ve günümüzde özellikle metropol insanının vazgeçilmezlerinden olan moto kurye artık %90 oranında bir artış sağlamıştır.Globalleşen dünya ile birlikte büyük şehirdeki insanlar sadece ceplerinden çıkan parayı değil akıp giden zamanıda kontrol etmek istemektedir.Yoğun bir iş hayatına sahip olan insanlar, özel hayatlarıyla beraber 24 saate sığdıramayacakları bir iş yüküyle karşı karşıya kalmaktadır. İşte böyle anlarda zamanın ve iş gücünün kullanımı konusunda ekonomik olmak son derece gerekli olmaktadır. Unutulan ya da zamanında teslim edilmesi gereken belge , ilaç , yemek , dokümanlar vb. zaman ve iş gücünü kontrol etmeyi gerektiren bir takım işlerdir.

 Unutulan ya da zamanında teslim edilmesi gereken bir belge  için ilk akla gelen yöntem, ucuz olması sebebiyle , kargo olsa da bu durumunda bir takım eksileri bulunmaktadır. Ucuz bir yöntem gibi görünse de her türlü teslimat için güvenli koşulları sağlamaması , teslim alınmadığında kargo şirketine kadar gidilerek teslim alınmasının gerekliliği  ve bazen teslimatınızın alacağı zararları karşılamamaları gibi sebepler ucuz diye tercih ettiğimiz bu yolu bizim için daha da meşakkatli hale getirmektedir. Veya bu iş için bir elemanı görevlendirmek de tercih edilebilir.Fakat bu iş için elamana tahsis edilecek bir araç ve tabi bu esnada elamanın yapacağı iş gücünden de feragat etmek gerekir ki bunlarda ekonomik diye belirttiğimiz sınırın dışında kalmaktadır.

 İşte tüm bunların yanında günümüzün yoğun iş dünyasında insanların yardımına koşacak seçeneklerden biri de motorlu kurye. Teknoloji alanında yaşanan gelişmelerle birlikte eskiden büyük araçlarla   yapılan kurye işlemi artık yoğun trafikte de  zamandan  tasarrufu sağlayacak motorlarla yapılmaktadır.Böylece uzak mesefelere trafiğe takılmadan ve zaman kaybı yaşanmadan teslimat yapılabilmektedir. 

 7/24 hizmet imkanıyla bizler teslimatlarınızı sizden alıyor ve en kısa sürede hem zamandan hem de paradan kazandırarak teslimatlarınızı gerçekleştiriyoruz. Sizlerin oturduğunuz yerden bir telefonnunuzla  hizmeti ayağınıza getiriyoruz . Bunun yanı sıra teslimatınızın güvenliğini sağlamakta en önemli vazifelerimiz arasında . Ulaştırma Bakanlığı’nın da son zamanlarda yaptıgı yaptırımlarlarla güvence altına aldığı hem hizmeti alanın korunması hem de belgenin korunması şeklindeki haklarınızı son derece hassas bir şekilde yerine getirmekteyiz.Teslimatı yapacak motor kurye ile devamlı iletişim halinde olmanızı sağlayarak teslimatın durumunu öğrenmenizi de kolaylaştırmaktayız. 

 Bugünün motorlu postacıları ile güvence altına aldığımız teslimatlarınızı yerine ulaştırmak bizim görevimiz. Size ise sadece telefonunuza gelecek teslimat mesajını beklemek kalıyor. Bizimle çalışın zamanın gerisinde değil bir adım önünde olun.. 

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Liste İçerik
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net