alyamix

İsim
: Sevgi K.
Kayıt Tarihi
: 4 Mart 2020
Son Giriş
: 9 saat


Hakkımda

Merhaba, adım Sevgi, ben, Mardin de 1994 yılında doğdum. Üniversite hariç eğitimimi orada tamamladım. Üniversiteyi Aksaray Üniversitesi Edebiyat Fakültesinde okudum. 2018 yılında evlendim ve 2019 yılında Alya adında dünyalar tatlısı kızım dünyaya gözlerini açtı. Artık sadece onun için makale yazarlığı yapıyorum. Seo uyumlu olarak yazarım. Arkadaşlarım genelde TDK Sevgi derler bana :) İmla konusuna çok takıntılı birisiyim, sosyal medyada, whatsapp da olsun, mesaj yazarken yazdıklarımda hata varsa siler tekrar yazarım. Makaleleri özenle hazırlarım, boş lafları sevmem, kendi siteme yazıyor gibi yazar, okuyucu odaklı içerikler üretirim. Size fayda sağlamayacak bir içerik üretmem, üst kalitede yazılar istiyorsanız, bana ulaşmanız yeterlidir.


Fiyat Tarifesi: 2.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhaba, adım Sevgi, ben, Mardin de 1994 yılında doğdum. Üniversite hariç eğitimimi orada tamamladım. Üniversiteyi Aksaray Üniversitesi Edebiyat Fakültesinde okudum. 2018 yılında evlendim ve 2019 yılında Alya adında dünyalar tatlısı kızım dünyaya gözlerini açtı. Artık sadece onun için makale yazarlığı yapıyorum.

"SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE LÜTFEN MESAJ ATIP KONU VE ZAMAN KONUSUNDA BİLGİ ALINIZ"

Arkadaşlarım genelde TDK Sevgi derler bana :) İmla konusuna çok takıntılı birisiyim, sosyal medyada, whatsapp da olsun, mesaj yazarken yazdıklarımda hata varsa siler tekrar yazarım.

Makaleleri özenle hazırlarım, boş lafları sevmem, kendi siteme yazıyor gibi yazar, okuyucu odaklı içerikler üretirim. Size fayda sağlamayacak bir içerik üretmem, üst kalitede yazılar istiyorsanız, bana ulaşmanız yeterlidir.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (3)

dijievim
20 Ekim 2020 21:15 tarihinde gönderildi.

Çok güzel bir çalışma hazırlamışsınız, ellerinize sağlık

dijievim
17 Ekim 2020 17:13 tarihinde gönderildi.

Güzeldi teşekkürler

zayparcasi
15 Mayıs 2020 16:47 tarihinde gönderildi.

teşekkürler