alikarakulak

İsim
: Ali K.
Kayıt Tarihi
: 30 Haziran 2020
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Merhaba, gazetecilik bölümü mezunu ve ilgili alanda yüksek lisans yapmaktayım. Türkçe dil bilgim ve redaksiyon seviyem olabildiğince iyi seviyededir. Bunun yanında geçmişte bir çok gazete ve dergide yazılar yazdım. Bilişim alanında da deneyimim bulunmakta. Yeni şeyler öğrenmek ve her türlü alanda araştırmalar yapmak en büyük hobim. Şimdi ise burada sizler için makale hazırlamak istiyorum. Hızlı bir şekilde siparişlerinize, ihtiyaçlarınıza yanıt verebilmek için buradayım.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Gazetecilik bölümü mezunuyum ve aynı alanda yüksek lisans yapıyorum. İstediğiniz çeşitli türlerden makaleleri gerek akademik gerekse blog alaninda hazırlayabilecek nitelikteyim. SEO uyumlu ve özgün makaleler için bana ulaşabilirsiniz. Emin olun pişman olmayacaksınız. Herhangi bir konuda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağım.

İş disiplinim ve zaman kontrol yeteneğim oldukça gelişmiştir. Dolayısıyla hizmetlerimde hız ve titizlik bir arada bulunmaktadır. Bütün ihtiyaçlarınızı zamanında ve özenle yetiştirebileceğimin garantisini siz değerli üyelere iletir, teşekkürlerimi sunarım.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Meta Açıklaması
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.