alicem

İsim
: Ali C.
Kayıt Tarihi
: 30 Eylül 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

2017 Yılında başladığım üniversite eğitimiyle birlikte içerik üretimim başladı. Bölümümde çıkan dergi ve okulumuz topluluklarının hazırlamış olduğu yayınlarda içeriklerim bulunmaktadır. Bunun yanı sıra sosyal medya reklamları için içerik yazarlığında bulundum. Şuanda ilgi alanım olarak psikoloji, siyaset, spor, bilimsel ve teknolojik gelişmeler ve sağlıklı beslenme gibi konularda istenilen içerikleri en iyi şekilde siz kullanıcılara sunacağım.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

 Merhaba, sizler için nasıl bir hizmet verebilirim ? 

Sizin istekleriniz doğrultusunda hazırladığım içeriklerin farkına varacaksınız. %100 Özgün, anlaşılır ve akılda kalıcı içeriklerle sizlerleyim. Öncelikle sizden isteiğim yoğunluk oluşmaması için anlık olarak iş durumumu sormanız. İstediğiniz içerik hakkında anafikir ve anahatları aktardığınız müddetçe makaleniz verilen sürede en iyi şekilde hazırlanacaktır.

Konu sınırlaması olmadan sizlere hizmet vermekteyim. En iyi şekilde araştıma yapılıp sonrasında sizlerin isteği doğrultusunda içeriğiniz hazırlanacaktır.  

Neden Ben ?

2017 yılından bu yana aktif olarak içerik üretiyorum. Üniversite toplulukları, kişisel bloglar ve sosyal medya reklamları için metinler hazırladım. Özellikle öğrenciliğimin devam etmesi ve her hangi bir işte aktif olarak çalışmamam sizlerin isteklerinize en hızlı şekilde cevap vereceğim anlamına gelmekte.

 

- Lütfen siparişlerinizden önce iletişme geçin. Hızlır bir şekilde dönüş yapcağım. Sizlerle içeğiniz hakkında bir planlama yaptıktan sonra siparişinizi giriniz. Sipariş sonrsı içerikle ilgili araştırmalar yapılıp  en hızlı şekilde %100 özgün, anlaşılır ve akılda kalıcı içeriğiniz hazırlanacak.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
CV - Önyazı
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.