ali_akkus

İsim
: Ali A.
Kayıt Tarihi
: 15 Nisan 2018
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

İletişim Fakültesi , İngilizce Radyo, Sinema ve Televizyon mezunu Halkla ilişkiler bölümünde Yüksek lisans yapan bir editörüm. 2 Senedir düzenli olarak makale yazmaktayım. Her alanda araştırma yapıp makalelerinizi hazırlayabilirim. Aktif olarak editörlük hizmetleri de vermekteyim. En iyi olduğum alanlar Oyun,Teknoloji,Sağlık sektörleri. Makale yazmadığımız alanlarda ise gerekli araştırmaları yapıp en kısa sürede olumlu bir dönüş sağlanacağını temin edebilirim.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Elimden geldiği kadar en kısa zamanda istenilen tarzda herhangi bir makaleyi dil bilgisi kurallarına göre uygun şekilde yazmaktayım. Hazırlanan makeleleri tekrar analiz etmeden asla teslim etmemekteyiz.

İletişim Fakültesi Radyo sinema ve Televizyon bölümünden mezun olmam sebebiyle, yazmayı,okumayı ve güncel bilgiler ile hareket etmeyi çok severim. Dikkatimi çeken her konuda genellikle araştırmalarımı sağlarım. Makale yazımlarını severek yapmaktayım ve kendi sitemde paylaşıyor gibi sizlere sunuyorum. 2 senedir makale yazmaktayım ve edinmiş olduğum deneyim ile hızlı ve kalitelik bir içerik sunmayı kendime şart koşmuş durumdayım. Kalemimden memnun kalacağınıza eminim. SEO ve Kelime odaklı makaleleriniz için beni tercih edebilirsiniz, pişman olmayacaksınız. Saygılar iyi çalışmalar.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.