aleymathers

İsim
: Aleyna Ö.
Kayıt Tarihi
: 22 Mart 2018
Son Giriş
: 1 ay


Hakkımda

Boş zamanlarımda yazı yazmayı severim. Fantastik öyküler, deneme ve makaleler yazıyorum. Şiir konusunda da kendimi geliştirmekteyim. Aynı zamanda fotoğrafçılık ile ilgileniyorum. Photoshop programları ile de oldukça ilgileniyorum. Yeni alanlarda yeteneklerimi keşfetmeyi ve bunlar üzerinde odaklanarak onları geliştirmeyi seviyorum. Aynı zamanda yabancı dilim (İngilizce) C1 seviyesinde. Bunu sağlayan şeylerden biri de sürekli çeviri yapıyor olmam.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan mebla satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstediğiniz her makaleyi size zamanında ulaştırır, bu konuda her hangi bir sıkıntı yaşamayacağınızdan emin olurum. Siz de olmalısınız. Tamamen kendime özgü olan, farklı yazış biçimimle hazırladığım makalenizin farkı onu okuyan herkes tarafından hissedilecek düzeyde olur. Çeviri konusunda İngilizcem C1 seviyesinde olduğu için, her türlü çeviri hizmeti makalenizi rahatlıkla hazırlayabilirim. Belirttiğim katagorilerdeki her türlü makaleyi rahatlıkla yazar, sizlere olması gereken zamanda sunarım. Asla şüpheniz olmasın. Tanıtım yazılarında tanıtılması gereken şeyi her yönüyle ele alır, her yönünü olabilecek en ayrıntılı ama aynı zamanda sade şekilde yazarım. Blog içeriklerinde blog hakkında her türlü bilgiyi verir, kimsenin kafasında soru işareti kalmasına izin vermem. Ürün açıklamalarında istenilen; belirtilen ürünü tüm detaylarıyla beraber fakat aynı zamanda kelime kalabalığı oluşturarak insanların okumak istememesini sağlayacak bir yazış tarzından kaçınarak sizlere sunarım. Yorum ve değerlendirme makalelerinde ise tarafsız ve objektif bir bakış açısıyle eleştirme yaparım. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(2)

enough
1 Nisan 2018 23:32 tarihinde gönderildi.

İçerik üretmesi gerçekten zor olan bir konuda büyük ölçüde özgün içerikler oluşturmayı başardı. Aldığım hizmetten memnun kaldım.

isimsoyisim
3 Nisan 2018 23:40 tarihinde gönderildi.

sipariş tarihinden önce teslim ve gerçekten kaliteli bir çeviri olmuş.