• Giriş
  • Kayıt Ol

ahmet_turker

İsim
: Ahmet T.
Kayıt Tarihi
: 7 Ağustos 2018
Son Giriş
: 1 ay

Standart Yazar
Hazır Makalesi (3)


Hakkımda

Gıda mühendisliği bölümü mezunuyum. Sektörde öncü firmalarda uzun yıllar başarılı bir şekilde çalıştım. Sağlık sorunları sebebi ile aktif çalışma ortamından uzak kalmam gerektiği için son beş yıldır ev ortamında çalışma yapıyorum. Makale yazmayı ve okumayı seviyorum. Kendime ait bir blog sayfam var ve orada belirli bir konuda makaleler yazıyorum. Bilgisayar başında internete bağlı olduğum süre uzun olduğu için sitenize içerik sağlama konusunda faydalı olacağımı düşünüyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"ahmet_turker" Örnek İçerikleri

  • Yeni Microsoft Office Word Belgesi

Hizmet Açıklaması

İstediğiniz konuda özgün makaleleri en kısa sürede hazırlıyorum. Vurgulanmak istenen düşünce ve ön plana çıkarılması gereken kelimeleri bildirmeniz, daha doğru bir sonuç elde etmemizi sağlayacaktır. Siparişler 3gün içerisinde onayınıza sunulacaktır. Görsel destek istediğinizde özellikle belirmeniz önemlidir. Görseller kendi arşivimde var ise sadece sizin için kullanıcak, arşivimde olmayan istekleriniz için stok sitelerden faydalanılacaktır. 

 Ürün incelemesi için kargo ile teslimat alabilir ve inceleme sonrası tarafınıza geri gönderebilirim. Detayları ayrıca konuşabiliriz.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
İnceleme İçeriği
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (1)

isarbeyli
19 Ekim 2018 00:16 tarihinde gönderildi.

akıcı

Whatsapp Destek - icerik.net