adaletsizsiniz

İsim
: Cem S.
Kayıt Tarihi
: 13 Aralık 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Uzun süredir farklı bir çok alan ile ilgili okuduğum kitaplar, yazılı ve görsel yayınlardan takip ettiğim sosyal, siyasi ve güncel konular ile ilgili iş hayatımın da bana kattığı tecrübelerden faydalanarak fark yaratacak içerikler hazırlayabileceğim inancındayım. Sizin aracılığınız ile hem sosyal medya hesaplarım dışında bir kitleye açılmak hem de kendimi geliştirmek istiyorum. Üretmek bana mutlu hissettiriyor. Bu fırsatı tanıdığınız için şimdiden Teşekkürler.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhaba

Kurumsal bir firmada 10 yıldır yönetici pozisyonunda çalışmaktayım. İşletme ve pazarlama alanlarından mezunum. Öncelikle belirtmek isterimki  içerik hazırlamak benim için sadece gelir elde etmek anlamına gelmemektedir.  Hatta gelir elde etmek benim için amaç değil araç diyebilirim. Her zaman maddi kaygılar ile yapılan işlerin zaruret sebebi ile başarılı olma ihtimalinin daha düşük olduğuna inanırım. 

Benim amacım içerik hazırlarken ne kadar olağanın dışına çıkabildiğimi, ne kadar fark yaratabildiğimi ve araştırma yaparken kendimi ne kadar geliştirebildiğimi test etmek. Yani sizin başarınız aslında benim başarım olacak :) Bu sebeple sizleri birer iş ortağım olarak göreceğim. 

Geçmiş deneyimlerim, çalışmalarım ve tecrübelerim ile aşağıdaki konularda kendine özgü, fark yaratacak ve sizleri olduğunuzdan daha iyi noktaralara taşıyacak içerikler oluşturabileceğime inanıyorum. Bunlar sadece kendimden daha emin olduğum konulardır.  Bunların dışındaki konularda da  sizlerin gerekliliklerine hızlı,proaktif ve fark yaratacak içerikler hazırlayabileceğime inancım sonsuz. 

-Türkiye gündemi ile ilgili web sitesi haber içerikleri (-Komik, trajikomik ve çok tercih edilen gündem ile ilgili içerikler.)

-Satış faliyetlerini atrıracak,yaratıcılık gerektiren ve dikkat çekecek ürün sloganları

-Komik, trajikomik ve çok tercih edilen gündem ile ilgili içerikler. 

-Belirlenen konular ile ilgili basın bültenleri. 

-Belirlenen ürünler ile ilgili dikkat çekecek ve özgün slogan, reklam ve tanıtım içerikleri 

-Siyasi konular ile ilgili gelişmelerle ilgili içerikler (özellikle muhalif medya yayınlarına uygun içerikler)

-Türkiye'de kurmsal firma yöneticileri, çalışanları ve çalışma standartları ile ilgili analiz ve gerekir ise komik/trajikomik yaşanmışlıklar. hakkında içerikler. 

Paylaştığın senindir biriktirdiğin değil. 

Saygılarımla.  

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.