abkirilmaz

İsim
: Abdulbaki K.
Kayıt Tarihi
: 30 Eylül 2018
Son Giriş
: 3 yıl


Hakkımda

İlkokul yıllarımdan beri yazmaya ve içerik üretmeye olan merakımı giderecek küçük çapta uğraşılar bulmayı başardım. Lisede katıldığım birkaç yarışmadan ödüllerle ayrıldım. Tarih, güncel olaylar, eğitim ve kişisel gelişim konularında yazmayı seviyorum. Araştırmacı ve meraklı bir ruha sahibim. Zaman ve mekan söz konusu olmadan içerik üretebildiğim gibi yazmak için ilhamdan ziyade bilgiye, estetiğe ve araştırmaya ihtiyaç olduğunu bilirim. icerik.net vasıtasıyla içerik üretmeye olan heyecanımı sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

 İşinizi, konumunuzu, projenizi, ürününüzü veya uğraşı alanınızı anlatmaya ve tanıtmaya yarayacak çarpıcı ve özgün yazılar kaleme alabilirim. Sizden tek ricam bu iş ortaklığı süresince iletişimimizi koparmamamız ve isteklerinizi olduğu gibi bana anlatmanızdır. Yazıları kaleme alırken etkili ve akıcı bir dil kullanmak, yazıyı anlaşılır ve öz bir biçimde sürdürmek ana hedefimdir.

 Hızlı, pratik ve aynı zamanda sakin yaşam tarzımı yazılarıma aktararak sizlerle başarılı bir çalışma süreci geçirmek istiyorum. İşimiz tamamlandığında süreçten ve hizmetten memun olmanız yegane amacımdır. Çarpıcı cümlelerle kendinizi, ürününüzü tanıtmak; özgün cümleler ve yanlışsız paragraflarla yazılarınızı güçlendirmek istiyorsanız daha fazla beklemeyin!

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
CV - Önyazı
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.