• Giriş
  • Kayıt Ol

abdullahguven

İsim
: Abdullah G.
Kayıt Tarihi
: 23 Ocak 2021
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Sakarya Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 3. sınıf öğrencisiyim. Yaklaşık 3 yıldır hobi olarak yaptığım blog yazarlığında kendimi her konuda geliştirme olanağı sağladım. Araştırmayı, gözlemlemeyi ve araştırma sonuçlarını bir blog aracılığı ile yazıya dökmekten büyük keyif duydum ve duymaya da devam edeceğim. Blog içerikleri, Web Sitesi türlerinde kendime çok güveniyorum. Siz değerli icerik.net üyeleri ile birlikte iyi ve sürekli işlere imza atacağımıza inanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz ve ihtiyacınız doğrultusunda her türlü akademik yazı, blog yazısı, araştırma, inceleme yazıları yazabilecek donanımda olduğumu düşünüyorum. Sizden tek ricam şu olacak benden isteyeceğiniz yazının en ince ayrıntısına kadar belirtmenizi istiyorum(Misal 400 kelime olsun, şu şu anahtar kavramlar çerçevesinde olsun gibi)

SEO uyumlu yazılar yazacağımı da siz değerli icerik.net ailesine belirtmek isterim. Ayrıca Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümü okuduğuman ötürü sosyal bilimler, siyaset, kamu hukuku, sosyoloji, yönetim bilimleri alanında da içerik yazısı oluşturabilirim. 

Yazım ve imla kurallarına uyarak yazılan içerik yazıları her zaman sitenize fayda sağlayacaktır.

Şimdiden ilginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net