• Giriş
 • Kayıt Ol

a_mecit

İsim
: A. M.
Kayıt Tarihi
: 13 Şubat 2023
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

2018 yılından bu yana dijital medya sektöründe yer alıyorum. Bu süre içinde farklı alanlarda çalıştım ve kendimi geliştirdim. Şu anda hem freelancer platformlarında hem de kendi şahıs işletmemde İçerik Yazarlığı yapıyorum. Farklı alanlarda içerik yazarlığı deneyimim var. Bunlar arasında teknoloji, sağlık, finans, e-ticaret, turizm, moda, güzellik ve daha birçok konu yer alıyor. Bu sayede birçok farklı sektör dinamiğine hakim olduğum için farklı müşterilerin ihtiyaçlarına göre içerikler üretmek konusunda oldukça esnek bir yapıya sahibim. Ayrıca, ürün/kategori içerik yazarlığı konusunda da deneyimliyim. E-ticaret sitelerinde ürünlerin özellikleri, kullanımı, faydaları ve daha birçok konuda içerikler yazdım. Bu sayede, müşterilerin ürünler hakkında detaylı bilgi edinmelerini sağladım. İçerik yazarlığı konusunda kendimi sürekli geliştirmeye çalışıyorum. Her yeni proje, benim için yeni bir fırsat anlamına geliyor ve her seferinde daha iyiye gitmek için çalışıyorum. İçeriklerimle okuyuculara faydalı bilgiler sunmayı, onları bilgilendirmeyi ve eğlendirmeyi hedefliyorum. Eğer siz de benimle çalışmak isterseniz, lütfen benimle iletişime geçmekten geri durmayın.


Türkçe Makale Siparişi: 10.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 10.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"a_mecit" Örnek İçerikleri

 • RPA and Hyperautomation for Small Businesses

 • Doğal Taşlar _özel taşlar_

 • Doğal Taşlar _traverter_

 • Doğal Taşlar

 • The Impact of RPA and Hyperautomation in Retail

 • 4me Micro Focus Integration_ A Step-by-Step Guide

 • 51.com.tr - SEO Danışmanlığı Hizmeti Veren Firmalarda Nelere Dikkat Etmelisiniz

 • 51.com.tr - hakkımızda yeni yazı

 • 51.com.tr - Web Tasarım Hizmeti

 • 51.com.tr - Sosyal Medya Reklam Yönetimi Danışmanlığı Hizmeti

Hizmet Açıklaması

İçerik Yazarlığı Hizmetleri

İçerik yazarlığı, markanızın veya işletmenizin internet üzerindeki varlığını ve sürdürülebilirliğini etkileyen son derece önemli bir hizmettir. Hedef kitlenizi anlayarak özgün ve yaratıcı içerikler üretmek en temel amacım olmaktadır.

İçerik Yazarlığı Hizmetleri Özellikleri

İçeriklerimi, arama motorları tarafından kolayca bulunabilen SEO uyumlu ve semantik bir yapıda yazmaktayım. Böylece, internet kullanıcıları tarafından arama sonuçlarında daha kolay keşfedilebiliyor ve sayfalarınızın daha yüksek bir sıralamada yer almasını sağlıyorum.

Her bir müşterimin hedeflerine, ihtiyaçlarına ve beklentilerine özel içerikler üretmek için güncel ve doğru kaynaklardan beslenerek çalışıyorum. İçeriklerim, konuların tüm yönlerini ele alacak şekilde araştırılarak hazırlanıyor. Bu sayede, okuyucularınızın ilgisini çekecek ve onları bilgilendirecek yüksek kaliteli içerikler üretebiliyoruz.

Ürün sayfaları, blog yazıları, reklam metinleri, haber bültenleri veya web sayfası vb. işletmeniz için ihtiyacınız olan her türlü içeriği hazırlayabilirim. Ayrıca, özel istekleriniz doğrultusunda, içeriklerinizi istediğiniz ton, stil veya üslupla yazabilirim.

Haydi Başlayalım!

Siz de işletmeniz için kaliteli, özgün ve ilgi çekici içerikler üretmek istiyorsanız, bizimle çalışmaktan mutluluk duyacağız. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, sizin hedeflerinize uygun içerikler üretmek için çaba harcayacağız. İçerik yazarlığı hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net