3peyami_orhan4

İsim
: Ali K.
Kayıt Tarihi
: 18 Eylül 2020
Son Giriş
: 10 ay


Hakkımda

Yapılan eleştirileri çok dikkate alıyorum(26 Eylül itibariyle güncellendi.). Bilhassa hazır makalelerime çok güveniyorum. Kendimi bildim bileli yazıyorum. Lisede, bir grup yetenekli insan, öğretmenimiz aracılığıyla kitap çıkarttık. Bu sitede, okuyucu anlamında yüksek rakamlara ulaştım. Günümüzde hala yazıyor ancak yayınlamıyorum. Lise günlerinden bugüne gerek tasavvuf, gerek psikoloji, gerek astroloji anlamında çok geliştim. İki yazımı Amerikada geçirdim, dolayısıyla çeviri yapabilirim. Sözcük hazinem çok geniştir. İmla kurallarına ve noktalama işaretlerine hakimim. Konuyu süsler ama asla konudan sapmam. Yazılarımda anahtar kelimeleri dozunda kullanırım. Akıcı bir dille yazarım. Birkaç sorundan bahsedeceksem, bunları başlıklara ayırırım. İşe yarar, yararlı makaleler yazmayı tercih ederim. Seo kurallarına %100 uygun yazılar yazarım. Bu siterde başarılı olmam işten bile değil. Not: Bahsini geçirdiğim sitede yazdığım üç hikaye de, o yıllarda çok toy olmama, çok daha az bilgili olmama rağmen ödüller aldı. Not2: Yayınladığımız kitabın içindeki yazım çok beğenildi.


Fiyat Tarifesi: 10.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

 Yapılan eleştirileri çok dikkate alıyorum(26 Eylül'de güncellendi.). Bilhassa hazır makalelerime "çok" güveniyorum. İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda %100 Seo uyumlu, özgün içeriklerinizi üretebilirim. Sizlerden talebim içerik siparişi verirken tüm detayları ayrıntılı bir şekilde bana iletmenizdir. İki yazımı Amerika'da geçirdim, dolayısıyla çeviri yapabilirim.Türkçe imla kurallarına, noktalama işaretlerine hakimim. Anahtar kelimeleri tam dozunda kullanırım. Makalelerimi akıcı bir dille yazarım. Birkaç sorundan bahsedeceksem, bunları başlıklara ayırırım. Konudan hiçbir zaman sapmam. Gerektiğinde görsel materyaller kullanmaktan çekinmem. Başlıklarda h etiketi kullanır, anahtar kelimeleri kalın harfle yazarım(haliyle). Bunların dışında farklı yazım taleplerinize de uyum sağlayabilirim. Kurallı, çalışkan, işini bilen, taleplerinizi tam anlamıyla karşılayabilecek bir yazar olduğuma inanıyorum. Memnuniyet garantisi veriyorum.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (9)

ismail5
5 Ekim 2020 11:01 tarihinde gönderildi.

ilgisi için arkadaşa teşekkür ederim güzel bir çalışma oldu.

oguzhan9
29 Eylül 2020 23:53 tarihinde gönderildi.

Çok teşekkür ederim

yusufcan06
29 Eylül 2020 23:22 tarihinde gönderildi.

En ufak bir kusur dahi bulamadım. Dilini bu kadar iyi kullanan bir yazar görmedim. Tamamen özgün ve SEO uyumluydu. Bir saat bile olmadan teslim etti. Minnettarım, mükemmel.

yusufcan06
29 Eylül 2020 23:20 tarihinde gönderildi.

Gördüğüm en başarılı makaleydi. SEO uyumluydu. Kendisiyle calısmaktan gurur ve onur duydum.

oguzhan9
29 Eylül 2020 23:18 tarihinde gönderildi.

Her türlü yazı türünü yazabilecek bir yazar. Kusursuzdu. Sayesinde çok övgü aldım.