• Giriş
  • Kayıt Ol

3nessipk

İsim
: ...
Kayıt Tarihi
: 15 Kasım 2018
Son Giriş
: 2 yılHakkımda

Merhaba ben Enes, 20 yaşındayım On Dokuz Mayıs Üniversitesinde 3. sınıf hukuk öğrencisiyim. Ankara'da doğdum, İstanbul'da ikamet ediyorum. Araştırmaya her zaman hevesliydim lisedeyken bile kendimi daha fazla bilgiden mahrum etmemek adına sayısal bölümünü seçmiştim. Üniversiteye girdiğim sene YGS/LYS sıralamam sayısalda 20 bin eşit ağırlıkta 24 bin idi. Uper Intermediate düzeyinde İngilizce biliyorum fakat daha fazlasını öğrenmek için halihazırda İngilizce kursuna devam ediyorum. Lisede ikinci yabancı dilimin Fransızca olması münasebetiyle üst düzey olmasa da orta düzeyin biraz altında Fransızca biliyorum. Bir hukukçunun her şey hakkında bilgi sahibi olması gerektiğinden bilgi edinmek amacıyla kendi çapımda zaten yaptığım araştırmaları neden bir gelir kapısı olarak kullanmayayım diye düşündüm ve işte buradayım. Her alanda araştırmalar yapıp sizlere güzel işler çıkarmak adına buradayım makale taleplerinizi bekliyorum. İyi günler.


Türkçe Makale Siparişi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"3nessipk" Örnek İçerikleri

  • Yeni Microsoft Word Belgesi

Hizmet Açıklaması

NEDEN BENİ SEÇMELİSİNİZ?

Hakkımda bölümünde de bashettiğim üzere öğretim hayatım boyunca başarılı bir öğrenciydim ve hala da bir hukuk fakültesi öğrencisiyim. Gerek ders kitapları gerek severek okuduğum edebi eserler sayesinde hızlı okuma ve okuduğumu anlayabilme yeteneğimi çok iyi düzeyde geliştirebildim. Bunun bana ve eğer beni seçerseniz size avantajı şu şekilde olacak ki benden istediğiniz konu hakkında hızlı ve kaliteli bir araştırma yaparak sonuçlarını en özgün şekilde sizlere sunabilrim. Bu kadar okumanın bir sonucu olarak dilbilgisi alanında bilgili olduğumdan yazdığım makaleleri profesyonel bir dil, hatasız bir imla ve mümkün olan en akıcı şekilde yazabilirim. 

NASIL YAZIYORUM?

Yazılarımı SEO'ya uyumlu bir şekilde yazıyorum. Bu özellik internet sitenizin popülerliğinin daha da artmasına sebep olacaktır.

Yazılarımı başlıklara ayırarak, cümleleri uzatmadan ve uzunluklarına göre paragraflara da ayırarak yazıyorum ki okuyucu aradığını bulmak için çaba harcamasın ve okuduğu şeyi gözü yorulmadan rahatlıkla okuyup anlayabilsin.

Yazılarımda mümkün olduğunca az ama eksik kalmayacak şekilde terim kullanıyorum bu sayede okuyucuya muhattap olduğu site sahiplerinin alanlarında uzman kişiler olduğunu ve başvurması gereken bir konu olursa gönül rahatlığıyla başburabileceği hissini veriyorum.

BULUNULABİLECEK TALEPLER HAKKINDA

Yazılarınızı bana yazdırmanız durumunda makaleden beklentilerinizi ve taleplerinizi peşinen bildirirseniz makale başından itibaren talepleriniz doğrultusunda oluşur. İmkansız olmadığı sürece her türlü taleple makalelerinizi yazdırabilrsiniz. Kılı kırk yararak yapılacak araştırmalar sonucunda isteğinize en uygun ve en donanımlı makaleye en hızlı şekilde sahip olmak için beni seçebilrsiniz.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik
Meta Açıklaması
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net