• Giriş
  • Kayıt Ol

25_hulyarslan

İsim
: Hülya A.
Kayıt Tarihi
: 31 Aralık 2020
Son Giriş
: 9 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Hobi olarak başladığım yazı yazma maceramı sadece iki kelime olarak izah etmem mümkün değildir. Yazı yazmak der isek yapılan işe haksızlık yaparız. Duygu ve düşüncelerimizin ahenk içinde bir dansı olarak benzetme yapabiliriz. Hayal dünyamız uçsuz bucaksız bir okyanustur. Bu okyanusa hayal gücümüz dedik , bu yolculukta tek haritamız ,tek pusulamız da yine hayal gücümüzdür. Ben ise Hülya sadece Hülya. 1997 ERZURUM doğumluyum Atatürk Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat mezunuyum. Okuduğum mesleği yapmak yerine ruhumu doyuran ve sevdiğim mesleği icra etmekteyim .Profesyonel olarak 2018 den beri devam etmekteyim. Artık bende içerik.net ailesinin bir üyesiyim . Özgün ve de maksimum memnuniyet ile siz değerli içerik net ailesinin fertlerine içerik üretmekten şeref duyarım.


Türkçe Makale Siparişi: 4.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

 

 

Hayatım boyunca duygularımla hareket eden birisi olarak yazmanın da duygunun harflerle , kelimelerle uyum içinde sayfalara döküldüğüne inanıyorum.Duygular asla yanıltmaz , içimize sinmeyen hiçbir şeyi duygularla ifade edemeyiz.

Bu bir ticaret ise aradaki bu bağ kuvvetlenir güven ilişkisine döner .Ben inanıyorum ki güven ilişkisi içinde bir çok içeriğe imza atıp siz değeli içerik net kullanıcılarını maksimum memnuniyet ve mutlulukla uğurlayacağım.

Tanıtım yazısı, ürün açıklaması, yorum değerlendirme, basın bülteni ve video içerik konlarında tecrübeli olmanın yanı sıra kendime güveniyorum.

Çalışma prensiplerimden söz etmek istiyorum müşteri memnuniyeti benim için en önemli husustur. Siz değerli içerik net kullanıcılarını mutlu etmek amacı ile işe koyulurum. sipariş aldığım her konuda kolları sıvazlar ajandama yazı plalamamı yapar not tutarım.Plana uygun bir şekilde alt yapı çalışmasını yapar konu ile ilgili notlar tutarak araştırmamı tamamlarım. Edindiğim bilgiler ışığında gerisi çorap söküğü gibi gelir ve yazımın son hali tamamen özgün bir şekilde oluşur.

Güzel ve sağlıklı günlerde , muhteşem içeriklerle buluşma ümidiyle...

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (7)

ekimdusu
18 Mayıs 2021 00:48 tarihinde gönderildi.

teşekkürler

necat
5 Şubat 2021 21:21 tarihinde gönderildi.

Tekrar Tekrar Çalışabilmek Dileğiyle

necat
3 Şubat 2021 16:46 tarihinde gönderildi.

Tekrar Tekrar Çalışabilmek Dileğiyle

necat
31 Ocak 2021 22:20 tarihinde gönderildi.

Tekrar Tekrar Uzun Soluklu Çalışmak Dileğiyle

halitmerve
24 Ocak 2021 21:37 tarihinde gönderildi.

güzel

Whatsapp Destek - icerik.net