icerik.net Oniki Tarafından Düzenlenen E-Ticaret ve E-İhracat Konferansına Katılım Sağladı

icerik.net Oniki Tarafından Düzenlenen E-Ticaret ve E-İhracat Konferansına Katılım Sağladı

Heyecan verici Oniki Deneyimi etkinliğinde icerik.net ekibi de yer aldı.

İzmir’de düzenlenen E-Ticaret ve E-İhracat Konferansına icerik.net yöneticisi Koray Berkiler katıldı. Sektördeki farklı paydaşların yer aldığı konferans, ezber bozan etkinlik tasarımı ile dikkat çekti. İş birliği ve Networking geliştirme açısından oldukça değerli bir etkinlik düzenlenmiş oldu.

İş yaşamında doğru kişilerle tanışmak ve paydaşlarla iş birliği içerisine girmek oldukça değerlidir. Ancak yoğun rekabet ortamı paydaşların bir araya gelmesini engeller. Başarılı olmak için ise sektörünüzde yer alan farklı aktörlerle tanışmanız gerekir. Oniki Konsepti tam da bunu sağlıyor! Yükselmeyi hedefleyen, ürün ya da hizmetlerini doğru insanlarla tanıştırmak isteyenleri bir araya getiriyor. Farklı bir deneyim ortamı sayesinde kendinizi tanıtmanız ve beklentilerinizi aktarmanız mümkün.

icerik.net olarak sektördeki bu tarz etkinlikleri destekliyoruz. Fiziksel ve online olarak katılımın sağlanabildiği Oniki Konsepti’nde paylaşımcı bir ortam oluşturuluyor. icerik.net de yeni fikirlere açık, kullanıcı deneyimini yükseltmeye çalışan ve hizmetlerinin niteliğini geliştirici bakış açısıyla bu tür paylaşımları destekliyor! Özellikle de yapay zekanın gücünün yer aldığı bu etkinlikte en doğru 12 kişi ile eşleşiyorsunuz. Bu sayede işini geliştirme, paylaşma ve deneyim aktarımı süreci başlıyor. icerik.net, E-Ticaret ve E-İhracat Konferansında bu sürecin önemli bir parçası oldu. Türkiye’nin icerik ihtiyacını karşılayan icerik.net, sektördeki diğer paydaşların ve e-ticaret yapan şirketlerin deneyimlerini hedeflerini gerçekleştirmede geliştirmeye çalışacaktır. icerik.net de kendi deneyim ve geliştirmelerini diğer paydaşlara aktardı.

 

icerik.net Oniki Konsepti Deneyimi


Biz icerik.net ekibi olarak her zaman gelişimi ve paylaşımı öncelik olarak görmeye çalıştık. Özellikle de müşterilerimizin deneyimini geliştirmek ve nitelikli hizmet sunmak için sürekli gelişimi hedefledik. Bu anlamda Türkiye’nin icerik ihtiyacını karşılamada önemli bir yol kat ettik. Ancak zamanın ve gelişimin dinamik yapısı sürekli kendini yenilemeyi gerekli kılar. Bu nedenle farklı deneyim fırsatları ve açık fikirlilik gelişim açısından oldukça değerli. Özellikle de e-ticaret konusunda sürekli kendini yenileyen bir yapı, gelişimi sağlayan en önemli aktördür. E-ticaret yapan firmaların beklentileri, hedefleri ve müşteri yönelimi bu gelişimi yönetmedeki önemli kriterlerden birisidir. Bu anlayışla Oniki tarafından düzenlenen E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı önemli bir deneyim fırsatı sundu. Özellikle de sektördeki farklı şirketlerin anlayışlarını ve çabalarını görmek oldukça etkileyiciydi.

Özellikle Oniki Konseptinde yer alan global, hibrit ve yapay zeka destekli etkinlik tasarımları heyecanımızı daha da artırdı. Düzenlenen konferansta online hizmet sunan firmalar ve e-ticaret yapan öncü şirketler yer aldı. Moderatörün Merve Akıncı olduğu bu konferansta pek çok değerli konuşmacı yer aldı. Oniki kurucu ortak ve CEO'su Ziya Kızıltan konuşmacılardan biri oldu. Ayrıca horoz lojistik, ideasoft, papara, payTR, hepsijet ve projesoft gibi önemli şirketlerin kurucu ve temsilcileri konuşmacılar arasında yer aldı. Konuşmacıların konferansta deneyimlerini paylaşması ve e-ihracat ile ilgili değerli bilgileri oldukça yararlı oldu. icerik.net ekibi olarak konuşmacıların deneyimlerini oldukça önemseyerek farkındalığımızı geliştirmeye çalıştık. icerik.net ekibi olarak da yeni ve doğru kişilerle tanışma fırsatı elde ettik. Sektörümüzle ilgili farklı çözümler için sunulan ilgi ve deneyim oldukça yardımcı oldu. Etkinlik de yapay zekanın gücü kullanılarak 12 doğru kişiyle eşleşme içerisine girdik. Bu sayede işinizle ilgili maksimum faydayı sağlayarak farklı görüşmeler gerçekleştirme fırsatı bulduk. Özel tanışma seansları sayesinde de icerik.net ve çevremizi büyütme fırsatı elde ettik.

Heyecan Verici Oniki Deneyiminde Neler Vardı?


E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı doğru kişilerle tanışarak zaman zengini olmanın avantajını sundu. Özellikle Oniki Konseptinin kalabalıktan uzak ancak kaliteli sektör katılımcılarına odaklanan yapısıyla bu konferansın verimli geçmesini sağladı. icerik.net ekibi olarak katıldığımız bu konferans, bugüne kadar katılım sağlanan en verimli ve keyifli etkinlik deneyimlerinden birisi haline geldi. Özellikle 12 dakikalık konuşmalar ve özel tanışma seansları sıkıcı olmayan ve etkili geçen dakikalar oldu. Ayrıca fiziksel etkinlik alanında yer alan LED ekranlar, numaralandırılmış masalar ve Networking tasarımı ezber bozan bir deneyimi bizlere sundu.

Ayrıca Networking çalışmalarına teşvik eden kahve arası da farklı firmaları kolayca tanımak için iyi bir deneyim fırsatı oldu. Paylaşıma ve işbirliğine yoğun vurgu yapılan bu etkinlikler oldukça verimli geçti. Özellikle icerik.net kurucusu Koray Berkiler, bu etkinlikte sektördeki farklı paydaşların bakış açılarını deneyimleme fırsatı elde etti. Ayrıca icerik.net konsepti, ilkeleri ve hizmet anlayışı farklı şirketlere tanıtımı oldu. Bu şekilde gerçekleştirilen karşılıklı etkileşim hem eğlenceli hem de verimli oldu. Ayrıca etkinlik programının içerisinde farklı eşleşmeler yapıldı. Bu sayede e-ticaret alanında hizmet sunan pek çok farklı şirketi tanıma fırsatı elde ettik. Gün boyunca gerçekleştirilen farklı sunumlar önemli bir algılayış ve anlayış geliştirmeyi sağladı. Ayrıca öğle arası ikramları ve kahve ikramları paylaşımın önemli detayları arasında yer aldı.

icerik.net ekibi olarak farklı paydaşların görüşlerini ve anlayışlarını anlamayı önemli görüyoruz. Bu nedenle Oniki Konsepti ile düzenlenen bu konferansın önemli katkılar sunduğunu düşünüyoruz. Etkileşime dayalı ve paylaşımın özendirildiği bu tarz etkinliklerin önemli destekçilerinden biriyiz.

Önceki YazıNasıl Bir SEO Uzmanı İle Çalışmalısınız?
Sonraki YazıProfreading (Redaksiyon) Nedir? Nasıl Ya…
Yorumlar (0)

Henüz bu konuya yorum yapılmadı, ilk yorum yapan siz olun.

Yorumunuzu Paylaşın