• Giriş
  • Kayıt Ol

Makale Yazarı İş İlanları

Makale yazarları için iş bulma ipuçları!
Yazar pozisyonunda iş arayanların araştırdığı makale yazarı iş ilanları, freelance çalışmak isteyenler için son derece keyifli ve kazançlı bir iş imkânı sunuyor. Kimi ilanlarda ofis çalışanı aranırken çoğunda home office yani evden çıkmadan makale yazarak destek verecek insanlara ihtiyaç duyuluyor. Home office makale yazarlığı her zaman bir makale yazarı için ilk ve tek tercihtir. Çünkü makale yazarlığı yaparak kazanç elde etmek isteyenler bu işi ek gelir olsun ve aile bütçesine katkıda bulunsun diye istiyor. Ya da öğrenci veya ev hanımı olanlara evde makale yazarak para kazanmak cazip geliyor. Bu durumda makale yazarı iş ilanları makale yazarak yaşam kalitesini arttırmak isteyenlerin imdadına yetişiyor.
 

İCERİK.NET FREELANCER YAZAR BAŞVURULARI YENİDEN AÇILDI!
YAZAR BAŞVURUNU YAP HEMEN KAZANMAYA BAŞLA! (KONTENJAN SINIRLIDIR) 

Makale Yazarı İş İlanları 2020Bilgisayar başında vakit geçirmeyi seven, araştırmacı olup yazmaktan sıkılmayan, evden çıkmadan para kazanmak isteyenler için makale yazarı iş ilanları 2018, makale isteyen oldukça fazla firmalarla dolu ilanlar olarak karşımıza çıkıyor.

Yazdıkça kazandıran makale yazarlığı, her geçen gün kişi ve kurumların özgün ve seo uyumlu makale ihtiyacının arttığı günümüz internet çağında en popüler internetten para kazanma yöntemidir. Makale yazarı iş ilanları veren makale ajansları, kendine özgü çalışma sistemi ile web sitelerinin makale ihtiyacını karşılamak için yazar kadrosunu oluşturmaya çalışır. Müşterilerden aldığı makale siparişlerini sistemde sıralar ve alanında uzman yazarları da seçtikleri makaleleri yazarak kelime başına para kazanır. Yazarların kadroya dahil edilme süreci ise deneme makalesi talebi ile başlar. İçerik ajansı tarafından makale onaylandıktan sonra karşılıklı sözleşme imzalanır. Yazarlar her ay kazançlarını çeker ve bu işe ne kadar çok zaman ayırırlarsa o kadar çok kazanırlar.
 
Makale Yazarları İçin Kazanç Siteleri
İnternette makale yazarları için kazanç siteleri ile ilgili onlarca adres karşımıza çıkıyor. Kaliteli ve özgün içerik yazma dışında hiçbir nitelik de aranmıyor. Makale yazarı iş ilanları; çalışan, çalışmayan, ev hanımı, öğrenci veya emekli herkese hitap ettiğinden yaş, meslek veya eğitim aramıyor.
 

İcerik.net daha çok kazandırıyor

 

Hala üye olmadıysanız hemen Üye Olun

İçerik.net makale yazarı olmak isteyenlere sıradan makale ajanslarına göre çok daha fazla avantajlar sunan bir makale ajansıdır. Satıcılarla alıcıların aynı çatı altında yer aldığı sitede makale yazarları profilini oluşturur ve hemen kazanmaya başlar.
 

Ayrıca;

  • Yazarlık yeteneklerinin kazanca dönüştüğü sitede sadece sipariş bazlı makale yazarlığı değil, hazır makale satışı da yapılır.  
  • Hazır makalelerin satılmadığı her gün kopya kontrolünden geçirildiği içerik.net, uzman editörlerle çalışan profesyonel bir içerik ajansı olarak yazarlarının seo uyumlu ve özgün makalelerini alıcılarla buluşturur.
  • Alıcılarla satıcılar arasındaki aracı firmaları ortadan kaldırarak her iki tarafın içerik.net güvencesinde birebir fiyat görüşmesi yapıp anlaşmaları için ev sahipliği yapar.
  • Kaliteli ve güvenilir bir site olarak makale yazarı iş ilanları aramalarında en gelişmiş çalışma sistemi ile her iki tarafın aradığını bulmasını sağlar.
  • Yazarların hazır makalelerini sattığı, teklif vererek makale siparişi aldığı, sistemde yer alan makale siparişleri sayesinde hiçbir zaman işsiz kalmadığı ve referans edindiği bir site olarak yazarların aradığı makale ajansıdır.
  • Her bir yazarın kazancı ertesi gün hesabına geçer ve yazarlar istediği zaman paralarını çeker.
  • Her zaman daha çok kazandıran içerik.net, makale yazarlarının hazır makalelerini satarak ve içerik üreterek istikrarlı bir gelir elde ettiği profesyonel bir içerik ajansıdır.
 
 
Whatsapp Destek - icerik.net