• Giriş
  • Kayıt Ol

Makale Yazarı Başvuru

Makale yazarı olmak için hemen başvuru yapın!
İnternetten para kazanmak isteyenler için dijital ortamda birçok gelir elde etme yöntemi var. Anket doldurmak, yorum yapmak, oyun oynamak, yatırım sitelerinde birikimleri değerlendirmek bunlardan bazıları. Fakat her birinin kendine göre riskleri var. Oysa makale yazarlığı hiçbir sermaye istemeyen ve riskleri olmayan garantili bir para kazanma şekli olarak diğer alternatiflerin önüne geçiyor.
 
  • Anket doldurmak isteyenler için maalesef her zaman anket bulmak kolay değil.
  • Yorum yaparak para kazanmayı tercih edenlerse kayda değer bir kazanç elde edemiyor.
  • Oyunlar zaten herkese göre değil ve sermaye isteyebiliyor.
  • Yatırım sitelerinde bin bir zahmetle biriktirilen tasarruflar ise katlanacağı yere eriyebiliyor.

Makale yazarlığı, yazmayı seven ve kaliteli içerikler üretenler için garantili ve daimi bir gelir kapısı olarak her zaman ilk tercihler arasında yer alıyor. Bunun için güvenilir bir sitede makale yazarlığı başvuru formu doldurarak işe başlayabilir ve internet ortamında en garantili, en güvenilir ve en kazançlı yöntemi seçebilirsiniz.
 

Makale Yazarlığı Başvuru


Makale yazarı olmak tercihinizse makale yazarlığı başvuru formu ile yazarlık başvurularını kabul eden sitelerden birine üye olup profil oluşturmak gerekiyor. Makale yazarlığı başvuru aşamasında kişisel bilgiler yanında örnek makale, kısa bir özgeçmiş ve banka hesap bilgileri genelde istenen unsurlardır. Hazırda yazmış olduğunuz makaleleri başvuruda istenen adımda yükleyebilir, sizi en iyi temsil eden bir içerikle kendinizi tanıtabilirsiniz.
 
 

İCERİK.NET FREELANCER YAZAR BAŞVURULARI YENİDEN AÇILDI!
YAZAR BAŞVURUNU YAP HEMEN KAZANMAYA BAŞLA! (KONTENJAN SINIRLIDIR)


 

Kullanıcı adı ve şifre ile başlayan makale başvuruları birkaç adımda tamamlanmakta ve örnek makale onaylandıktan sonra yazar kadrosuna kayıt yapılmaktadır. Kayıt aşamasında hangi alanlarda makale yazmak istiyorsanız o kategorileri işaretlemelisiniz. Böylece makale alıcılarına yetenekli olduğunuz konuları açık ve net olarak göstermiş olursunuz.

Makale yazarlığı başvuru taleplerini kabul eden icerik.net, yazarlarına hazır makale satışı ile de para kazandıran bir site olarak yazarlık başvurusu yapabileceğiniz bir içerik ajansıdır. Makale siparişi alabilir, daha önce yazmış olduğunuz hazır makalelerinizi hemen satışa çıkarabilirsiniz. Alıcılarla satıcıların aynı platforma yer aldığı sistemde icerik.net her iki tarafın hakkını gözeten bir firma olarak emeğinizi kazanca dönüştürüyor.
 

Makale Yazarlığı İçin Gereksinimler


Makale yazarlığı için her bir yazar adayından beklenen en önemli özellik seo uyumlu ve özgün makale üretebilme yeteneğidir. Gramer kurallarını iyi biliyor, makale yazım kurallarını uyguluyor ve ilgi duyduğunuz konularda özgün makaleler üretiyorsanız bu yeteneğinizle internette para kazanabilir, ek gelir elde ederek ev ortamında kazanç elde etmenin keyfini yaşayabilirsiniz.
 

Makale yazarlığı için;

  • Araştırmacı olmak
  • Özgün ve seo uyumlu makaleler yazmak
  • Dilbilgisi ve gramer konularına hâkim olmak
  • Bilgilendirici ve akıcı makaleler yazmak
  • Makale yazarlığı için vakit ayırmak yeterlidir.

Makale yazarı olmak için herhangi bir eğitim şartı aranmıyor. Ev hanımı, öğrenci, emekli veya çalışan olabilirsiniz. Makale yazma yeteneği doğuştan olabildiği gibi sonradan da kazanılan bir yetenektir. Makale alıcısının ne istediğini iyi bilmek, araştırmacı olmak ve makale yazım kurallarını uygulamakla yazma yeteneği zamanla geliştirilmekte, makale yazarak düzenli bir gelir elde edilmektedir. Birçok makale yazarı arayan sitelerde makale yazarlığı başvuru formlarını görmüşsünüzdür. Karşı tarafa kendinizi en etkili şekilde tanıtarak yazar kadrolarında yer alabilirsiniz. Tabi önce örnek bir makale göndermeli ve onay süreci sonrası yazar sözleşmesini okuyup onaylamalısınız. Gerisi diğer kişisel bilgiler, banka bilgileri ve makale yazmak istediğiniz konuları işaretleyip girmeye kalıyor.

Makale yazarlık başvurusu yapmak birkaç adımdan ibarettir. Önemli olan güvenilir ve düzenli gelir elde edeceğiniz bir içerik ajansının yazar kadrosunda yer almaktır. İcerik.net, hem güvenilir, hem de makale alıcıları ve satıcılarını aynı çatı altında toplayan bir ajans olup, tereddütsüz başvuru yapabileceğiniz bir adres olarak hizmetinizdedir.
 
Whatsapp Destek - icerik.net