• Giriş
  • Kayıt Ol

Makale Yazarı Arayan Siteler

Makale yazarı arayan siteler arasında en güvenilir İcerik.net!

Freelance makale yazarlığı yapan veya yapmak isteyenler için bir makale ajansına kayıt olmaksızın müşteri bulmak zordur. Makale yazamadığı ve boş kaldığı zamanlar ise bir kayıptır. Sürekli makaleye ihtiyacı olan makale yazarı arayan siteler veya içerik ajanslarına kayıt olup kadrolu yazar olarak işsiz kalmaksızın makale yazmaksa kazancın kesintiye uğramaksızın devam etmesidir.

Makale Yazarı Arayan Siteler 2020

Son yıllarda makale yazarlığı Google’ın özgünlük kontrolünü arttırması ile artık meslek haline geldi. Web siteleri özgün ve seo uyumlu makalelere ihtiyaç duyduğundan arama motorlarında üst sıralarda olma yarışına girdi. Kopya içerikler kullandıklarında ise Google tarafından sıralamada hemen gerilere itildi.
 
Web siteleri ziyaretçi sayısını artırmak ve web site trafiği almak için makale yazarı arayan siteler ile irtibata geçer ve kelime başı ödedikleri ücretlere karşın özgün ve seo uyumlu makaleler temin ederler. Bir makale yazarı için makaleye ihtiyacı olanların yer aldığı makale yazarı arayan siteler kaçırılmayacak bir iş fırsatı sunar. Makale yazarı arayan siteler 2018, farklı ödeme koşulları ve ücretleri ile her bir makale yazarı için oldukça fazla alternatiflerle internet ortamında makale yazarlarını aramaktadır. Ödemeler sitelere göre faklı olabilmekte, aylık, haftalık veya makale onayından bir gün sonra kazançlar yazarların hesabına geçmektedir.
 
 

İCERİK.NET FREELANCER YAZAR BAŞVURULARI YENİDEN AÇILDI!
YAZAR BAŞVURUNU YAP HEMEN KAZANMAYA BAŞLA! (KONTENJAN SINIRLIDIR)


 

Makale Yazılan Siteler


Makale yazılan sitelerden hangisi güvenilirdir, verilen emeğin karşılığı zamanında alınır mı araştırmak gerek. Çünkü makale yazarlığı emek isteyen bir iştir. Emeğinizin karşılığını almak istemeniz de en doğal hakkınız. Yazı yazmada iddialıysanız ve bu yeteneğinizi kazanca dönüştürmek istiyorsanız makale yazarı arayan siteler içerisinde mutlaka biri aradığınız adres olabilir. Eğer henüz makale yazarlığı yapacağınız siteyi seçmediyseniz veya yazar kadrosuna girmeyi düşündüğünüz siteler hakkında tereddütleriniz varsa yazımızın devamını okumalısınız.

En çok tercih edilen yazarlık sitelerinden olan icerik.net, kazançların ertesi gün yazar hesabına aktarıldığı, sipariş makale yazımı yanında hazır makale satışlarının da yapıldığı bir içerik ajansıdır. Makale alıcıları ile satıcılarını bir araya getiren içerik.net, makale yazarlarının alıcılar tarafından değerlendirildiği yazar hakkında yorumlar köşesi ile yazarların referans ve yeni müşteriler kazanmasını sağlıyor. Böylece elde edilen memnuniyet oranı sayesinde yazarlar sadık müşterilerle istikrarlı bir şekilde kazanmaya devam ediyor.
 

Hazır Makale Ekle & Sat veya Satıcı Profili Oluşturun

 

Güvenilir Makale Siteleri


Makale yazarlığı yaparak ek gelir elde etmek istediğiniz güvenilir bir makale sitesi arıyorsanız; makale yazarı arayan siteler arasında profesyonel ekibi, en gelişmiş sipariş izleme sistemi, hazır makale satışı ve ödeme hızı ile icerik.net dijital dünyanın lider makale sitesidir.
  • İcerik.net üzerinden satıcı profilinizi oluşturabilir, makale siparişi alarak ve hazır makalelerinizi hemen satışa çıkararak para kazanmaya başlayabilirsiniz.
  • Alıcı ile görüşmeler yaparak özel fiyat teklifleri iletebilir, onaylanan makaleleriniz için ödemeleri ertesi gün alabilirsiniz.
  • Her bir müşterinizden hizmet kalitenizle ilgili aldığınız değerlendirmelerle yeni müşteriler kazanabilir, referanslarınızı güçlendirerek daha çok sipariş alabilirsiniz.
  • İcerik.net elit müşteri kitlesi ve alanında uzman yazar kadrosu ile dijital dünyanın özgün, seo uyumlu ve kaliteli içeriklerin üretildiği bir platform olarak aradığınız adrestir.
Whatsapp Destek - icerik.net