• Giriş
  • Kayıt Ol

Makale Yazarı Aranıyor

Makale yazarı aranıyor, sende yerini ayırt!

İnternet son yıllarda insanlara oldukça fazla kazanç kapıları açtı. Bunlardan biri ve en popüler olanı ise makale yazarlığıdır. Web sitelerinin çığ gibi çoğaldığı dijital ortamda özgün ve seo uyumlu makale ve içerik ihtiyacının artması makale yazarı aranıyor ilanlarını arttırarak freelance bir iş fırsatı doğurdu. Artık yazmayı seven ve ek gelir sağlamak isteyen herkes eğitim durumuna bakılmaksızın makale yazarlığı yapmaya başladı.

Makale Yazarı Arayanlar

Makale yazarı arayan kişi ve kurumlar gerek ofislerinde çalıştırmak, gerekse home ofis çalışanı olarak makale ihtiyaçlarını karşılamak için ilanlar veriyor. Yazarak para kazanmak isteyenlerse çalışma durumlarına göre ofiste veya ev ortamında makale yazarak ciddi gelir elde ediyor. Hangi konu veya konularda makale yazmak istiyorlarsa o alanlara yazarak internet dünyasının her geçen gün artan makale ihtiyacına cevap veriyor.
Makale yazarı olarak para kazanmak isteyenler internette makale yazarı aranıyor ilanlarına göz atarak belki de hayallerindeki işi buluyor. Çünkü makale yazarlığı birçok işe göre çalışana sağladığı avantajlarla oldukça cazip tekliflerle geliyor.

Makale yazarı olmak için

  • Güvenilir bir içerik ajansına kaydolmak
  • Deneme makalesi yazarak onaya sunmak
  • Onay sürecinden sonra sistemde profil oluşturmak yeterlidir.
 

Hazır Makale Ekle & Sat veya Satıcı Profili Oluşturun


Sonrasında sistemde yer alan makale siparişlerinden uzman oldukları alanlara göre makaleleri alarak yazıyor ve karşılığında elde ettiği kazançlar hesaplarına geçiyor. İçerik üretmeye hazır olan yazarla her bir içerik ajansının kendine özgü çalışma şartlarında ev ortamında para kazanmanın keyfini yaşıyor. İstediği zaman yazıyor ve sevdiklerine de yeterince zaman ayırıyor.
Makale yazarlığı yapmak evde yapılabilecek en kolay iştir. Bir ev hanımı için yemekle ilgili bir makale yazmak ne kadar keyifli ise, bir eğitmen veya çalışan bir sağlıkçı için alanında makale yazmak o kadar keyiflidir. Makale yazarı aranıyor ilanlarında kişilerden yazamadıkları konularla ilgili içerikler istenmiyor. Makale yazarlığının en güzel taraflarından biri de bu olsa gerek. Teknolojiye merakı olan birinin araştırma yaparak yen teknolojik gelişmelerden haberdar olması ve ardından teknolojik makaleler yazması yazar için son derece eğlenceli ve bir o kadar da kazançlı olacaktır.
 

Ücretli Özgün Makale Yazarı Aranıyor


Makale yazarı olmak isteyen hanımlar ve beyler, bu yazımız sizleri ilgilendiriyor. İster çalışan, ister ev hanımı veya öğrenci olun, evde makale yazarak aile bütçesine kayda değer oranlarda katkıda bulunabilirsiniz. Makale yazarı aranıyor ilanlarına göz atıyorsanız içerik.net hem hazır makalelerinizi satacağınız, hem de sistemde yer alan makale siparişlerini yazarak para kazanacağınız bir site olarak aradığınız adrestir.
  • Nasıl makale satışı yaparım,
  • Nasıl kazanç sağlarım,
  • Ne tür makaleler satabilirim,
  • Makale yazarlığından ne kadar gelir elde edebilirim,
  • Kazancımı ne zaman alabilirim gibi sorularınıza cevap arıyorsanız sitemize bir göz gezdirin.
İCERİK.NET FREELANCER YAZAR BAŞVURULARI YENİDEN AÇILDI!
BAŞVURUNU YAP, KAZANMAYA BAŞLA! (KONTENJAN SINIRLIDIR)

 

Yazarlar makale alıcıları ile direk görüşerek fiyat teklifini sunuyor ve anlaşma yapılıyor. Yani aracı firmalar olmaksızın alıcılarla satıcılar birlikte iş yapıyor. Yazarlar hazır makale satışından para kazanırken makale siparişi alarak ta kazancını yükseltiyor. Satıcılar ise yazarlarını kendileri seçebiliyor. Makale onaylandıktan sonra ertesi gün yazarlar kazançlarını hesaplarında görüyor. İcerik.net te yeteneğinizi ve emeğinizi kazanca dönüştürmek için birçok fırsat sizleri bekliyor.

 
Whatsapp Destek - icerik.net