• Giriş
  • Kayıt Ol

Makale Siparişi Al

Makale siparişi almak için ne yapmalı, birlikte inceleyelim.
Makale yazmak ve makalelerini satarak para kazanmak günümüzde internetten para kazanma yöntemlerinin en garantili yolu oldu. Çünkü artık makale eşittir para diyoruz. Home-office çalışmak birçok avantajı ile zaten çok cazip. Çalışma saatleri, çalışma ortamı, stressiz kazanç getirisi ve sevdiklerine dilediği kadar zaman ayırabilme özelliği ile makale yazarlığı oldukça keyifli gözüküyor. Makale siparişi alan ve hazır makalelerini satarak para kazananların yaşadığı bu lüksü sizler de yaşamak istiyorsanız yazımız tam size göre.
 

Makale Siparişi Almak İstiyorum


Kaliteli ve değerli makaleler üretiyor ve makale siparişi alarak bu yeteneğinizi kazanca dönüştürmek istiyorsanız internette makale siparişi al diyerek makaleye ihtiyacı olan firmaları araştırabilir, güvenilir bir makale ajansı ile anlaşarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu yolla evden çıkmadan para kazanan makale yazarları her geçen gün artıyor. Makale pazarlamacılığı artık bir ihtiyaç olduğundan makale alıcı ve satıcılarını bir araya getiren içerik ajansları her geçen gün çoğalıyor.

İcerik.net, güvenilir bir adres olarak uzmanlık alanınıza göre onlarca kategoride makale siparişi alacağınız ve alıcılara fiyat teklifi sunarak anlaşmalar yapacağınız farklı bir içerik ajansıdır. İcerik.net yazdığınız siparişleri nitelik ve kopya kontrolünden geçirir, müşterilere sunar ve kazancınızın hesabınıza geçmesini takip eder.

Makale siparişi almak istiyorsanız sırayla aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilirsiniz;
  • İcerik.net te yazar profilinizi oluşturun
  • Makale siparişi alın
  • Alıcılara fiyat teklifinizi sunun
  • Anlaşmanızı yapın
  • Yeni referanslar edinin
  • Makalenizi yazın ve kazancınız ertesi gün hesabınıza geçsin.
 

Satıcı profilinizi oluşturun ve siz de hemen kazanmaya başlayın. Satıcı Başvurusu Yap


Güvenilir ve hakkınızı koruyan bir site olan içerik.net, makale siparişi al dediğinizde hiçbir zaman boş kalmayacağınız bir site olarak istikrarlı bir gelir elde etmenizi sağlar. Dilerseniz hazır makalelerinizi de satabilir, hemen kazanca dönüştürebilirsiniz.
 

Hazır Makale Satmak İstiyorum


Hazır makaleleri olup onları ihtiyacı olan web sitelerine pazarlama konusunda sıkıntıları olanlar için makale alım satımı yapılan siteler makale yazarlarının hazır makalelerini müşterilerle buluşturuyor. İnternette hazır makale sat aramalarında makale siparişi olan siteler değil, makale alım satımının yapıldığı siteler karşımıza çıkıyor. Çünkü her içerik ajansı hazır makale satışı yapmaya fırsat vermiyor.
 

Hazır Makale Ekle & Sat veya Satıcı Profili Oluşturun

 

Hazır Makalelerinizi Hemen Satın


İcerik.net, makale siparişi alma yanında hazır makalelerin hemen satışa çıkartıldığı bir içerik ajansı olarak alıcıların içerik ihtiyaçlarını karşılamaları için satıcılara oldukça fazla fırsat sunuyor. Bir makale yazarı için hem makale siparişi almak hem de boş vakitlerinde yazılan hazır makaleleri satışa çıkarmak kazancın çok daha fazla olması demektir. İcerik.net te ister makale siparişi al deyin, ister hazır makale sat deyin her yazdığınız makaleyi paraya dönüştüreceksiniz.
 

Makale Satışı Yapılan Siteler


Makale satışı yapılan sitelere hazır makalelerinizi yükleyebilir, hazır makale satışından da kazanç elde edebilirsiniz. Hazır makalelerinizin satılmadığı her gün otomatik kopya kontrolünün yapıldığı içerik.net, hemen hazır makalelerin satışa çıkarıldığı ve makale satışından elde edilen kazancın ertesi gün yazar hesabına aktarıldığı sektörün lider içerik ajansıdır.
 
Whatsapp Destek - icerik.net