• Giriş
  • Kayıt Ol

İçerik Yazarı

İçerik yazarak kazancın doruklarına ulaş!
İçerik yazarlığı birçok insanın kulağına çok hoş geliyor. Her ne kadar çok zor olduğu düşünülse de işin içine girenler zamanla kendilerini geliştirerek bu işi oldukça da iyi yapıyor. İnternetten para kazanmanın en çok tercih edilen yöntemlerinden biri olarak içerik yazarı olmak, ev ortamında ek kazanç kapısını araladığından onlarca içerik sitesinde yüzlerce içerik yazarı adeta özenilecek bir yaşam sürüyor.
 

İçerik Yazarı Aranıyorİçerik yazarı olmayı düşünüyorsanız bu tür ilanları internette çok yerde görmüş olmalısınız. İçerik yazma fırsatı sunan ve bunu kazanca dönüştüren bu sitelerde içerik yazarı aranıyor ilanlarına cevap verip makale ve içerik yazarı olarak freelance çalışmaya devam etmek günlük yaşamda sizlere o kadar çok avantajlar sunuyor ki ..
 
  • Çalışmaya başlamak için sabahın erken saatlerinde uyanmanıza gerek yok
  • Size ihtiyacı olan yüzlerce web sitesi var, asık suratlı bir patron değil
  • Mesai saatleriniz tamamen size kalmış bir şey
  • Keyif aldığınız konularda yazarak hem eğlenip hem de para kazanıyorsunuz
  • Çayınızı kahvenizi yudumlarken ve pijamalarınızla otururken kazanmaya devam ediyorsunuz
  • İstediğiniz kadar yazıyor, istediğiniz kadar kazanıyor, paranızı tıkır-tıkır alıyorsunuz
  • Çalışmak istemediğiniz bir gün için sizi yargılayacak veya size kızacak bir patronunuz yok
  • İçerik taleplerinin patladığı internet ortamında web sitelerinin size ihtiyacı olduğunu bilmek gururunuzu okşuyor

Dijital dünyanın en çok aranan çalışanları olarak yazılarınızla web sitelerini Google dostu yapıyorsunuz Bir içerik yazarı olarak yakın çevrenizde havanızdan geçilmiyor
Aslında bu avantajlar daha uzayıp gidiyor. Yani içerik yazarlarının özenilesi bir hayatı var.


Satıcı Profili Oluşturun
 

İçerik Yazarı İş İlanlarıNitelikli, özgün ve seo uyumlu içerik ihtiyacı olanların İçerik Yazarı İş İlanları verdiği günümüz internet çağında, içerik yazarı olarak kariyer yapmak isteyenler için oldukça cazip fırsatlar sunuluyor. Yazılarını kazanca dönüştürmek isteyenlerin bir alıcı bulması her zaman kolay değildir. İçerik yazarı ilanı veren bir sitenin güvenilir olması, yazarın emeğinin karşılığını vermesi ve ödemelerin zamanında yapılması çok önemlidir.

İnternetin artık sadece eğlence olmaktan çıktığı günümüzde emek verilerek hazırlanan içeriklerin doğru alıcıları bulması için çalışılacak içerik ajansları seçilirken dikkat edilmelidir. İçerik yazarlarının doğrudan alıcılarla görüşerek anlaşma yaptıkları icerik.net, bir içerik yazarı için güvenilir ve bol kazançlı bir site olarak dikkat çekiyor. Zira satıcılar icerik.net te sadece makale siparişlerine cevap vermekle kalmıyor, hazır makalelerini de satma fırsatını buluyor. Satıcı profili oluşturan yazarlar hemen daha önce yazmış oldukları hazır makaleleri satışa çıkarabiliyor.

Hazır Makale Ekle & Sat

Emeğinin paha biçilmez olduğunu düşünen ve kaliteli içerikler üreten yazarların bu piyasada her geçen gün popülaritesini arttırması ve referanslar kazanması mümkündür. İçerik yazarı iş ilanları içerik yazarlarına bambaşka bir dünyanın kapısını aralar. Maddi olarak sıkıntıda olan, parasızlıktan ne yapacağını şaşırmış durumda çırpınan veya artan giderlerini karşılamakta zorlananlar için evde çalışarak para kazanabilmenin yollarını açarak oldukça iyi kazançlar elde etmesini sağlar.
 

Freelance İçerik YazarıSabah 8 akşam 5 veya 6 mesaisine katlanamayan veya mesai isteyen bir iş bile bulamayanlar için freelance içerik yazarı olmak çok kıymetlidir. Her ne kadar mesai istemese de bu işi düzenli olarak yapanlara iyi para kazandıran freelance içerik yazarlığı günümüz internet çağının evde para kazanılan en popüler mesleğidir. İnternet bağlantısı ve bir bilgisayardan başka bir şey istemeyen içerik yazarlığında mesai sonrası veya gün içinde istenilen zaman aralığında içerik yazarak para kazanmak bambaşkadır. Sevdikleri ile dilediği kadar zaman geçirerek para kazanmaya devam etmek isteyen kadın erkek, ev hanımı, emekli veya öğrenci her kesimden insan için yazdıkça kazandıran bir meslektir.

Onlarca kategoride yüzlerce makale ve içerik siparişi ile ilgi ve yeteneklerine göre her kesimden insanın yazarak para kazanabileceği icerik.net, freelance içerik yazarlığı için yazarlarına oldukça çok fırsat sunuyor. Üye olup profilini oluşturan yazarların hazırdaki makalelerini satabilecekleri platformla freelance yazarlıkta sınır tanımıyor. Makale alıcılarını satıcılarla görüştürerek aralarında anlaşabilecekleri bir ortam sunuyor. Kelime başı fiyatta anlaşan alıcı ve satıcılar herhangi bir aracı olmaksızın en kârlı alışverişi yapıyor. Üstelik her iki taraf için icerik.net güvencesi altında. İçerik yazarlarının yazdığı metinler uzman editörler tarafından özgünlük ve nitelik kontrolünden geçirildikten sonra alıcının onayına sunuluyor. Satıcı ise makale alıcı tarafından onaylandığı andan itibaren kazancını hesabında görüyor. Para çekmek için bir ay beklemeyen içerik yazarları hiçbir zaman parasız kalmıyor.

Whatsapp Destek - icerik.net