• Giriş
  • Kayıt Ol

yasin41

İsim
: Yasin T.
Kayıt Tarihi
: 19 Eylül 2022
Son Giriş
: 7 ay

Standart Yazar


Hakkımda

İstanbul Üniversitesi Sanat Tarihi mezunuyum aynı zamanda yüksek lisans eğitimimi sürdürmekteyim. 2018 yılından beri sanat alanında bilgilendirici, akıcı ve aynı zamanda eğlendirici yazılar yazmaktayım. Bu alanın dışında tarih, sinema, seyahat ve spor gibi dallarda da kendime güveniyorum. Farklı platformlarda, bu alanlarda yayınladığım yazılar sayesinde deneyimli ve kolay uyum sağlayacağıma eminim. İcerik.net için verimli işler yapacağıma yürekten inanıyorum. Siparişinizi vermeden önce mesaj atmanız ve detayları belirtmeniz, zamanında teslim etmek noktası bakımından faydalı olacaktır.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Sanat Alanında makale konusu ve içeriği hakkında detaylı şekilde verilecek bilgiler ışığında akademik bir dille sanat alanında makale ortaya koyabilirim. Sanat dışında tarih, sinema, genel kültür, mimari vb alanda istenilen konunun detaylı bir şekilde benim tarafıma bildirilmesi doğrultusunda, yararlı ve doyurucu yazılar meydana getirebilirim.

Yaklaşık dört yıldır blog sitelerinde yazmış olduğum yazılardan ötürü bu konuda kendimi avantajlı gördüğümü belirtmek isterim. 

Siparişini vermeden önce detayları mesaj olarak atmanız işin ilerleyişi açısından daha faydalı olacağı kanaatindeyim. 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (1)

ecem24
9 Ekim 2022 18:47 tarihinde gönderildi.

Kendisi verdiğim bilgiler doğrultusunda oldukça başarılı bir iş başardı. İçerik ihtiyacım oldukça kendisinden destek alacağım.

Whatsapp Destek - icerik.net