• Giriş
  • Kayıt Ol

yasaraydiner

İsim
: Yaşar A.
Kayıt Tarihi
: 11 Aralık 2020
Son Giriş
: 2 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Yedi yılı aşkın süredir edebiyat merakıyla başladığım yazı yazma serüvenime devam ediyorum. Lisans eğitimimle birlikte profesyonel yönüne de aşina olduğum makale yazarlığı yapmaktayım. Bugüne kadar akademide belirlenen tez yazım kurallarına uygun kapsamlı pek çok makele yazdım. Bunun yanı sıra film ve sanat eseri eleştirileri ve öykü, şiir türünde pek çok yazı kaleme aldım. Bunlardan bazıları önemli edebiyat dergilerinde yer aldı. Bugünden sonraki süreçte siz değerli içerik.net üyeleri ile birlikte iyi ve sürekli işlere imza atacağımıza inanıyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Herkese Merhaba;

   Yazı yazmak benim için sistematik bir düzenin içinde en uygun kelimeleri bir araya getirebilme sanatıdır. Bu amaçla çıktığım yolda sizlere hizmet vermek için sabırsızlanıyorum. Uzun yılların deneyimi sonucu oluşturduğum sistemimde; açık, anlaşılır bir üslupta yazı yazmaktayım. Bunun yanı sıra akademik camiada kabul gören tez yazım kurallarına uygun ödev ve makale hazırlayabilirim. İsteklerinizi net bir şekilde bana iletmeniz istediğiniz yazının kısa sürede hazır olması için yeterlidir.  İstediğiniz taktirde detaylı araştırma içeren işerinizle ilgili süreç analizi yapabiliriz. İşleriniz için bana her türlü soruyu sorabilirsiniz. Ayrıca sizler için rahatlıkla SEO uyumlu içerikler üretebilirim.

   Yazıyı bir zorunluluk olarak değil hayatın bir parçası olarak görüp edebiyatı ve araştırmayı yaşam tarzı olarak benimsedim.Yazın sürecini senelerdir deneyimleyen,  akademik ve edebi dilin ayrıntılarına hakim,  TDK çerçevesinde belirlenmiş kuralları  uygulamaya özen gösteren ve  etkin kelime kullanımını ön planda tutan bir disipline sahibim . Sizler  için etkili içerikler üretmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net