teknikyazar

İsim
: Aykut Ö.
Kayıt Tarihi
: 28 Aralık 2019
Son Giriş
: 3 ay


Hakkımda

Mühendis, Wordpress ve SEO Uzmanıyım. 30 yaşındayım ve yüzlerce kitap okudum. Nasıl okunacağı, nasıl araştırılacağı, dolayısıyla nasıl yazılacağı konusunda yeterli bilgi ve beceriye sahibim. Nitelikli, işin tekniğine uygun yazarım. Yazmayı sever, kelime kasmak için değil, öğrenmek hevesiyle yazarım. Botlara değil okurlara hitap ederim. Bu sayede yazdıklarım yüksek katkı değeri sağlar.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"teknikyazar" Örnek İçerikleri

  • Kredi Notu Hakkında Mutlaka Bilinmesi Gerekenler

Hizmet Açıklaması

Ne Yaparım

İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda seo uyumlu, tamamen özgün şekilde içeriklerinizi üretebilirim. Sizlerden talebim içerik siparişi verirken tüm detayları baştan net şekilde bana iletmeniz olacaktır. İçeriklerinizi hazırlarken konu bütünlüğüne göre alt başlıklar ile hazırlamaktayım. Ayrıca belirli alanlarda paragrafa bölerek okunabilirliği arttırmaktayım. Bunların dışında farklı yazım taleplerinize de uyum sağlayabilirim.

Neden Ben?

En az 3 kaynaktan yaptığım araştırmaları, yaşımın ve okuduğum kitapların verdiği bilgilerle harmanlayarak içerik oluştururum. Yazdıklarım kelime kalabalığı değil, katkı değeri yüksek içerikler olur. Botlara değil insanlara hitap ederim. 

Yazılarımı yayınlamadan önce, kendi sitemde YOAST SEO eklentisi kurulu editörde hazırlarım. Size SEO skoru yüksek içerikler sunarım. Siparişte belirtmeniz durumunda, etiket, başlık, meta açıklama örnekleri de iletebilirim. Yazıyı başlık biçimlendirmeleri hazır şekilde teslim ederim. Size kopyala yapıştır yapmak kalır :) 

Ne Kazanacaksınız?

Özgün ve okunabilir içeriklerin sitenize sağlayacağı faydalar ise;
- Seo açısından sitenizi güçlü kılar.
- Yeni ziyaretçiler kazandırır.
- Sadık bir okuyucu kitlesi edinirsiniz.
- Sayada kalma sürenize olumlu etki eder.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.