selcuk_akkaya

İsim
: Selçuk A.
Kayıt Tarihi
: 9 Haziran 2018
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

1991 Ankara doğumluyum. 2012 yılında Bilge Adam'da Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı kursunu başarı ile tamamladım. Sonrasında Ankara Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünü okul birincisi olarak bitirdim. Kamu kurumlarına iş yapan yazılım firmalarında çalışarak tecrübemi artırdım. 2012 yılından beri yazılım ve veritabanı uzmanlığı ile uğraşmaktayım. Ayrıca 3 yıldır SEO ile ilgileniyorum. SEO konusunda iş yaptığım firmalar mevcut. http://www.dogalorganikurunler.org/ sitesi de bana ait. Buradaki makalelerin hepsini ben yazdım. Şu an http://www.bolunakliyat.org sitesinin de SEO işini yürütmekteyim. Ayrıca Google'ın Dijital Atölye kurslarından "Dijital Pazarlama Eğitimi"ni de başarıyla tamamlayarak sertifika almaya hak kazandım.


Fiyat Tarifesi: 2.30 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Üç yıldır SEO(Arama Motoru Optimizasyonu) ile uğraşıyorum. Kendime ait http://www.dogalorganikurunler.org/ sitesinin makalelerini de bizzat ben yazıyorum ve hepsi SEO uyumlu. Anahtar kelime planlaması, başlık ve alt başlık seçimleri, cümle yapısı, paragraf yapısı, kelime yoğunluğu gibi konuları özenle ayarlıyorum. Dil bilgisi kurallarına uyarak içerik üretiyorum. Hazırladığım içerikler arama motoru optimizasyon kurallarına uygun olacağı için, aramalarda üst sıralara çıkacaksınız.
Google ve diğer arama motorları içerikleri sıralarken bazı kriterlere göre sıralıyorlar. Anahtar kelime, anahtar kelimenin kullanılma oranı ve aramalarda gördüğü rağbet, anahtar kelimelerin metnin neresinde geçtiği, kelime yapısı, cümle yapısı, noktalama işaretleri, alt başlıklar ve alt başlık yazı türleri vb. yüzlerce kritere en uygun olan metinler arama motorlarının siteleri ziyaret eden robot yazılımlarının en sevdiği metinler oluyorlar. Ve bu metinler aramalarda üst sıralarda listelenirken, bu metinlerin yer aldığı sitelerde Google ve diğer arama motorları gözünde değer kazanıyorlar.
SEO konusu başlı başına bir uzmanlık alanı. Bu alanda yazılmış tonlarca kitap var. Tonlarca eğitim videosu var.
Google, Yandex, Yahoo ve diğer arama motorlarının en çok üzerinde durduğu konu SEO(Search Engine Optimization) yani arama motoru optimizasyonu.
Bu yüzden yabana atılacak bir konu değil.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.