• Giriş
  • Kayıt Ol

optimumftw

İsim
: Arda Ç.
Kayıt Tarihi
: 11 Ekim 2019
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar
Hazır Makalesi (1)


Hakkımda

Ben Arda, Elektrik Elektronik Mühendisliği öğrencisiyim. 2 yıldır ek gelir olması için makale yazarlığı yapıyorum. Kendime ait açıp kapattığım blog sitelerim oldu. Kendi sitelerimle ilgilendiğimden dolayı SEO uyumlu makalenin nasıl yazılacağını, nelere dikkat edilmesi gerektiğini iyi biliyorum. Makalelerimde kelime tekrarına gitmeyip konuyu özünde tuttuğumdan dolayı güzel geri dönüşler alıyorum. Son 5-6 aydır kripto borsa ile ilgilenerek trade yapıyorum. Aktif olarakta ilgilenmekteyim. Bu nedenle borsa hakkında bilgi içerikli makaleler, yatırım tavsiyeleri barındıran makaleler de yazmaktayım. Bunların haricinde hobimden dolayı uzay, gök cisimleri, teleskoplar gibi makaleleri de severek yazıyorum. Tabii teknoloji kategorisi de bunlardan birisi :)


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Çoğu kategoride sipariş almaktayım. Bu sektörde uzun süre bulunduğumdan dolayı her konu hakkında az çok bilgi sahibiyim. Makaleyi yazmadan önce mutlaka ön araştırmasını yapıyor ve bilgi ediniyorum. Bana sipariş verirken önemli olan tek konu isteğinizi doğru bir şekilde açıklamanız. İsteğinizi belirttiğiniz taktirde ekstra hiçbir hatırlatmaya gerek duymadan yazacağım SEO uyumlu makaleyi bekleyebilirsiniz. 

Teknoloji, Bilim, Kripto Paralar, Borsa, Sağlık alanlarında sizler için makaleler yazabilirim. Burada eklemeyi unuttuğum uç kategoriler için benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazamayacağım bir makalenin siparişini almam, bu konuda şüpheniz olmasın. Eğer siparişi kabul ettiysem en uygun şekilde teslim edeceğimin garantisini veriyorum.

 

İsteği karşılayamadığım taktirde makaleyi hediye edip yenisini bile yazabilirim. Önceliğim çalıştığım müşterinin memnuniyetidir.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net