makalecim

İsim
: Binnur Ö.
Kayıt Tarihi
: 31 Mart 2018
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

2011 den bu yana yazmak benim için bir tutku. Yazmayı seviyorum ve yaptığım işleri özveriyle yapıyorum. Özgün içerikler üretiyor, imla kurallarına dikkat ediyorum. Makale, içerik, blog yazıları yazabilir, çeviri yapabilirim. Siz de özgün içerikler istiyorsanız, içeriklerim detaylı araştırılmış, imla hatası yapılmamış olsun diyorsanız, akıcı ve sade metinler istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. Teşekkür ederim.


Fiyat Tarifesi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"makalecim" Örnek İçerikleri

  • Termik Santraller

Hizmet Açıklaması

Blog yazıları, içerik metinleri, web sitesi içerikleri, tanıtım yazıları, ürün, kategori açıklamaları, basın bülteni, bilimsel makaleler, inceleme ve yorumlama metinleri, Cv, ön yazı metinleri, kurgusal metinler, çeviri hizmetleri, akademik makaleler, kompozisyon, deneme  yazıları, email bültenleri gibi her türlü metinleriniz özgün şekilde yazılır. Redaksiyon hizmetleri özenle yapılır.

Akıcı metinler oluşturabilir, özgün metinler yazabilirim. Anlam kurgusuna dikkat eder, metnin bütünlüğünü sağlarım.  Dil bilgisi gibi metin oluşturma kurallarına dikkat ederim. Konuyu farklı yönleriyle yorumlayabilirim. Metinlerimi anlaşılır ve yalın bir dille kaleme alırım. Hedef kitleye yönelik literatür oluşturabilirim. Yazmanın esasında  bir gönül işi olduğunu ve özveriyle yapılması gerektiğini düşünüyorum. Beni tercih ederseniz pişman olmazsınız. Teşekkür ederim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (2)

yavuz_ata
11 Aralık 2018 23:57 tarihinde gönderildi.

Titiz, özverili ve hızlı teslimat için teşekkürler

burhan_acikgoz
10 Aralık 2018 20:02 tarihinde gönderildi.

tesekkurler