• Giriş
  • Kayıt Ol

halukdenizaydn

İsim
: Haluk D.
Kayıt Tarihi
: 1 Şubat 2019
Son Giriş
: 4 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Aktör, Laborant ve Eski Gazeteci. Futbol, Tiyatro, Bilardo, Kitap, Dergi ve Gazete, Casino oyunları, Makale Yazımı, Yüzme. 2014 yılında hobi olarak başladığım içerik yazarlığında birçok özgün ve nitelikli içerikler üretme imkanı buldum. Özellikle sağlık, sinema, tiyatro, moda ve spor üzerine içerik üretmekten keyif alıyorum. Blog içerikleri, Web Sitesi türlerinde kendime çok güveniyorum. Siz değerli icerik.net üyeleri ile birlikte iyi ve sürekli işlere imza atacağımıza inanıyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"halukdenizaydn" Örnek İçerikleri

  • Akcı̇ğer İltı̇habı

Hizmet Açıklaması

NASIL ÇALIŞIYORUM?

Sizin de hak vereceğiniz üzere bu sektörde güven çok önemlidir. Bu yüzden öncelikle size referans bir makale gönderiyorum. Kabul ettiğiniz taktirde makale yazmamı istediğiniz konuları, kaç kelime istediğinizi söylüyorsunuz.

NE ZAMAN TESLİM ALABİLİRSİNİZ ?

Makalenizi sizin belirteceğiniz zaman dilimi içerisinde gönderiyorum. Örneğin; 10 adet 100 kelimelik makale en az 12 saat içinde teslim edilebilir.

MAKALELERİN ÜCRETLENDİRMESİ NASIL OLUR?

Öncelikle -varsa- sitenin belirlemiş olduğu ücretlendirme uygulanır. Bunun dışında ben makaleleri teslim ettikten sonra ücreti talep ediyorum.

MAKALELER ÖZGÜN MÜ? AKSİ HALDE GERİ İADE EDEBİLİR MİYİM?

Size gönderdiğim referans makalesini beğenirseniz, anlaştığımız taktirde çalışmaya başlıyoruz. Talep ettiğiniz makalelerin özgün olup olmadığını anlayabileceğiniz siteler mevcut. Kontrol edebilirsiniz. Makaleler eğer özgün değilse ya da referans makaleden daha kalitesiz ise geri iade edebilirsiniz. Makaleler özgün ve talep ettiğiniz gibi ise iade hakkınız bulunmamaktadır.

HANGİ KONULARDA MAKALELER YAZIYORUM ?

Mesleğim olduğu için, tiyatro, film ve dizi sektöründe yorum, değerlendirme yapabilirim. Ayrıca daha önce sağlık sektöründe okuduğum ve çalıştığım için bu konularda ayrıntılı makaleler kaleme alabilirim. Bunun dışında ise spor, moda, yemek gibi birçok alanda da tanıtım yazısı ve makaleler yazmışlığım vardır. Kısacası her konuda makale yazdırabilirsiniz.

Saygılarımla...

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net