• Giriş
  • Kayıt Ol

esra81

İsim
: Esra Ş.
Kayıt Tarihi
: 4 Şubat 2023
Son Giriş
: 4 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Turk Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim bu sebeple; edebiyat, moda, burç, Saglik, diyetetik, doğru beslenme, spor,hayvanlar, arastirma konuları,video icerikleri ve istenilen her alanda diksiyonu düzgün makaleler yazabilirim. Ingilizce ceviri de yapabiliyorum:) Yayimlayacaginiz yere ozgun, sade,sık ya da isteginize gore gosterisli bir makale yazarligi yapabilirim. icerigi detayli bir sekilde belirtin ki en guzel hizmeti sunabileyim sizlere..


Türkçe Makale Siparişi: 50.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 75.00 TL Almanca Makale Siparişi: 76.00 TL Arapça Makale Siparişi: 80.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Turk Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim bu sebeple; edebiyat, moda, burç, Saglik, diyetetik, doğru beslenme, spor,hayvanlar, arastirma konuları,video icerikleri ve istenilen her alanda diksiyonu düzgün makaleler yazabilirim. Ingilizce ceviri de yapabiliyorum:) Yayimlayacaginiz yere ozgun, sade,sık ya da isteginize gore gosterisli bir makale yazarligi yapabilirim.  icerigi detayli bir sekilde belirtin ki en guzel hizmeti sunabileyim sizlere.. 

neden ben 

-istediginiz alanda makaleyi size sunarim

-ozgun icerik uretirim

-tek istegim istediginiz seyleri ayrintisiyla anlatmaniz.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net