doemkleur

İsim
: Yunus F.
Kayıt Tarihi
: 10 Şubat 2021
Son Giriş
: 11 ay


Hakkımda

İktisat mezunu, titizlikle araştırmayı ve yazmayı seven biriyim. Ekonomi, bilim, teknoloji, sanat ve tasarım gibi konularla ilgileniyorum. İngilizce kaynaklardan yararlanabilme imkânına sahibim. Oluşturacağım makalelerin kalitelerini yükseltmek için çok çeşitli kaynaklardan yararlanıyorum. Yazım süresi bakımından teknolojiyi kullanarak maksimum verimle kısa sürede en akıcı şekilde makaleyi tamamlayabiliyorum. Yazdığım her makaleyi kendime kattığım bir bilgi olarak görüyorum.


Fiyat Tarifesi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İletişime geçme konusunda çekimser olmayınız. Aklınızda bulunan fikirleri hayata geçirebilmemiz bir mesaj uzağınızda.

Peki avantajlarınız neler?

HIZLI YAZIM - Yazma konusunda en gelişmiş sesli komut teknolojilerinden faydalanarak metni hızlıca oluşturuyoruz. Ardından metin üzerinde son kontrolleri yapıp hata varsa düzeltiyoruz. Böylece zaman maksimizasyonu sağlıyoruz.

ÇOKLU KAYNAK - Araştırmamıza başlarken itinayla seçtiğimiz kitap, video, ses kaydı ve metin belgelerinin hepsinden yararlanıyoruz.

ARAŞTIRMA - Araştırma aşamasında ise kısıtlı olmamak için İngilizce kaynaklarda dahil olmak üzere geniş bir bilgi birikiminden yararlanıyoruz. Yazıyı zenginleştirecek bütün bilgilere ulaştıktan sonra bunları bir bütün haline getiriyoruz.

UYGUN FİYAT - Vermiş olduğumuz fiyatın karşılığı olarak belli bir kaliteyi hedefliyoruz. Bu doğrultuda kendimize bir yaşam standardı oluşturuyoruz.

YENİLİKLERE AÇIK OLMAK - Yazı yazmayı bir görevden çok yeni bir şeyler öğrenmeye ilk adım olarak görüyoruz. Kendimize nasıl öğretilmesini istiyorsak sizlere de öyle aktarıyoruz.

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Redaksiyon

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.