canilgin

İsim
: Buğra C.
Kayıt Tarihi
: 13 Ekim 2021
Son Giriş
: 2 ay


Hakkımda

Merhaba arkadaşlar. 18 yaşında, makale ve içerik üreticisiyim. Yaklaşık 2 senedir bu işin içinde güzel bir hizmet veriyorum. Hem harçlığımı hem de okul masraflarımı bu şekilde çıkarmaya çalışıyorum. İçeriklerim tamamen özgün ve kaliteli içeriklerden oluşmaktadır. Sizler de beni tercih edip öğrenci kardeşinize destek olabilirsiniz. Buna karşılık sizler için yazdığım makaleler ile memnun edeceğimin sözünü veriyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Hizmetimde Tamamen Özgün Ve Akıcı Bir Üslup Kullanıyorum. Word Uzantısı Halinde Yazdığım Makalelerimi Verilen Süre İçinde Yükleme İşlemini Yapıyorum.

Sizlerin Bana Yönelteceği Başlıkları , Verdiğiniz Süre İçinde Yetiştireceğiminde Garantisini Veriyorum. Sizler Acil Makaleye İhtiyaç Duyduğunuz da Beni Tercih Edebilirsiniz. Günün Yaklaşık Olarak 8-10 Saatini Bilgisayar Başında Geçiren Biri Olarak Size Anında Cevap Vermeye Çalışıyorum. Böylelikle Yaptığım İşin Hakkını Verdiğimi Düşünüyorum. 

 

Bana Vereceğiniz Siparişleriniz de Ne İstediğinizi Açık Bir Şekilde Belirttiğinizde Sizlere Kusursuz Bir Makale Çıkarma Sözü Veriyorum. İstediğiniz Makalelere Görsel Ekleyebilirim. Teşekkür Ediyorum.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.