bmbilal

İsim
: Bilal A.
Kayıt Tarihi
: 30 Mart 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Bilgisayar Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Kendimi bildim bileli bilgisayar,tarih,spor ve kişisel gelişim alanlarında çok yoğunlaşmış birisiyim. Gerek hayatım boyunca okuduğum sayısız kitap gerekse kelime hazineme güvenim beni bu alana yöneltti. Aynı zamanda kendimde seo vb işlerle uğraştığım için hali hazırda içerik hazırlamakta kendime güvenim var. Yazacağım makaleler tamamen özgün, seo ve semantik uyumlu makaleler olacaktır. Her zaman kişinin isteğine uygun makaleler yazılacaktır.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda tamamen özgün içerik ve seo uyumlu içerik üretebilirim.Özellikle sağlık,teknoloji, yazılım ve tarih konusunda kendime güvenim gerçekten çok yüksek. Yapacağım işi layıkıyla en iyi şekilde yapmaya çalışır. Herhangi bir problem de hiçbir şekilde mağduriyet yaşatmam.
İmla kuralları, yazım kuralları ve paragrafları en efektif şekilde kullanarak size en uygun makaleyi yazmayı başarabilirim.

Bu özgün ve semantik yazılar sitelerinizin üst sıralarda çıkmasına, yeni hitler kazanmanıza ve sitenizi güçlü kılmanıza sebep olacaktır. O yüzden herhangi bir konuda makale yazdırmak sizlere hem vakit hem de farklılık kazandırır.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.