Yazı Yazarak Para Kazanmak Forum

Günümüzde yazı yazarak para kazanmak forum sitelerinin konuları arasında yerini almıştır. Bu konuda farklı yöntemler mevcuttur. Birincisi, içerik yazarlığıdır. İçerik üreticisi siteler için yazarlık yaparak kelime miktarına göre belirlenen ücret karşılığı para kazanmaktır. Bu sitelerin başında yazkazan.net gelmektedir. İkincisi ise ödev ya da tez gibi akademik makaleler üretmektir. Hem içerik yazarlığı hem de ödev,tez gibi konularda fırsat sunması açısından icerik.net sitesi ön plana çıkmaktadır.
 
İcerik.net Çok Kapsamlı Bir İçerik Sitesi

Eğer yazarken aynı zamanda keyif almak istiyorsanız ve bu işi sadece para kazanmak için yapmayacaksanız hangi konuda yazacağınızı belirlemek isteyeceksinizdir. Bu noktada icerik.net diğer içerik üreticisi sitelerden farklıdır. Hazır makale sistemi ile dilediğiniz konuda içerik yazıp satışa koyabileceğiniz gibi sipariş eden kişiler için de özel sipariş sistemi ile içerik üretebilirsiniz.

Bunun yanı sıra; çeviri, ödev-tez, akademik makale gibi ürünlerle de hem genel kültür seviyenizi artırabilir hem de kaliteli içerikler üretmenin gururunu yaşarsınız.

Hangi Konularda İçerik Üretilir?

Genel anlamda içerik yazarlığı yapılan sitelerde genelde bir firmanın tanıtım yazısı, internet sitesi ya da blog için içerik ya da kategori için açıklama istenmektedir. Ancak icerik.net hazır makale sistemi ile dilediğiniz konuda içerik üretmenizi destekler. Sipariş olduğu takdirde sipariş üzerine de yazabileceğiniz sitede diğer ürünler ise; basın bülteni, e-mail bülteni, çeviri hizmetleri, yorum-değerlendirme olabilmektedir.

Eğer konu sınırlamasından sıkıldıysanız ya da sadece istediğiniz konularda içerik üretmek istiyorsanız icerik.net sitesinin özgür içerik üretmeyi teşvik eden anlayışıyla uyum sağlayabilirsiniz. Yazı yazarak para kazanmak forum yazarlarının kolaylıkla yapacağı bir iştir.
Önceki YazıKitap Yaz Para Kazan
Sonraki Yazıİngilizce Özgün Makale
Yorumlar (0)

Henüz bu konuya yorum yapılmadı, ilk yorum yapan siz olun.

Yorumunuzu Paylaşın