Yaz Kazan Şikayetvar

Yazkazan.net  yazarlık siesi ile ilgili belirli zamanlarda belirli kişiler tarafından belirli şikayetler söz konusu olmaktadır. Özellikle bu şikayetlere örnek verilecek olursa tıp öğrencisinin tıp alanında makale yazmak istemesi ve sağlık konuları ile ilgili makalelerin az yada hiç olmaması gibi.

Okyuculardan Yada Kullanıcılardan Derlenen Başlıca Şikayetler

Yaz kazan şikayetvar ile ilgili konuların başında makale yazan bir içerik üreticisinin yazmış olduğu makalenin iptal edilmesinin açıklama kısmına ikaz yada uyarı değilde adeta hakaret sayılacak cümlelerin kurulması, yazarların bu siteden uzaklaşmalarına sebep olmaktadır. Bu konu, bir örnek ile değerlendirilecekse içerik üreticisi bir makale yazıp editör onayına gönderiyor. Editörlerin yazım, imla, noktalama, özgünlük, seo kurallarına göre değerlendirmeleri neticesinde makalenin %2 'lik oranla kopya içerdiği anlaşılıyor ve bu durum içeriği yazana gönderilecek ama "Kopya çektiğiniz için makaleniz iptal edilmiştir."  Demek yerine "Saçma sapan, abuk subuk şeyler yazmayın.'" ya da "Böyle saçma sapan yazı mı olur?!!!" gibi içerik yazarlarını incitecek yada içerik yazmaktan soğutacak derecede hakaretvari cümlelerin oluşturulduğu yazılıp çizilmektedir.

Ödemeler İle İlgili Şikayetler

Yaz kazan şikayetvar ile ilgili şikayetler arasında arasında gösterilecek bir örnek ise birkaç ay düzenli çalıştıktan sonra içerik ürettikten sonra ödemelerin ödenmemesi ya da yargı yoluna başvurarak hak edilmiş alacakların ifası yollarına başvurulduğu ile ilgili yorumlar mevcuttur.

Kariyer ile ilgili Şikayetler

​​​​​​Yaz kazan  yazarlık seviyeleri ile ilgili çeşitli şikayetlerin olduğu da bilinmelidir. Örnek verilecek olursa yeni yazar statüsünü yazarlık serüvenine başlayan kişinin standart yazar olmasından sonra kendisini bekleyen yazarlık seviyesi uzman yazarlık alanı olmaktadır. Uzman yazarlık ile ilgili başvuru şartlarının yerine getirilmesine rağmen bir türlü uzman yazarlığa alınamama gibi ya da çeşitli ufak bahaneler ile başvurunun sürekli red edilmesi, ertelenmesi gibi yorumlar internete bulunmaktadır.
​​​​​​
Önceki YazıHikaye Yaz Para Kazan
Sonraki YazıBloglara Yazı Yazarak Para Kazanmak
Yorumlar (0)

Henüz bu konuya yorum yapılmadı, ilk yorum yapan siz olun.

Yorumunuzu Paylaşın