Yaz Kazan Örnek Makale

Bazı insanlar klasik iş hayatına uzaktırlar. Sabah 9 akşam 5 çalışma tarzı onlara göre değildir. İstedikleri zaman çalışıp, istedikleri zaman dinlenmek, film izlemek, kitap okumak ya da düşünmek isterler. Bu çalışma tarzına ise freelancer denmektedir. Freelancer çalışanlar işlerini kendilerini hazır hissettiklerinde yapan insanlardır. Bu yüzden daha verimli oldukları söylenebilir. Peki evde vakit geçiren insanlar için ne gibi freelancer işler yapılabilir?

Güvenilir Site

Bunların başında yazı yazarak para kazanma işi geliyor. Yazı yazarak para kazanacağınız çok fazla site olsa da uygun bir site bulup hakkınızı alacağınız az sayıda site vardır. Kimisi sizi çok çalıştırır ancak ödeme günü gelince oralı bile olmaz. Kimisi ödemesini yapar ancak hak ettiğinizin yüzde 50'si kadar bile değildir bu ödeme. Türkiye'de işini hakkıyla birkaç site mevcut. Bunlardan biri de icerik.net. Burada yazdığınız kelime kadar para kazanırsınız ve ödemeleriniz asla ertelenmez.
 
İCERİK.NET FREELANCER YAZAR BAŞVURULARI YENİDEN AÇILDI!
BAŞVURUNU YAP, KAZANMAYA BAŞLA! (KONTENJAN SINIRLIDIR)

 

Hakkınızı Alın 

Hak ettiğiniz ücret ayın belli gününde hesabınızda belirir. Yapmanız gereken tek şey verilen konu ile ilgili küçük bir araştırma yaparak doğru bilgilerle doğru bir yazı kaleme almak. Peki nasıl iyi bir makale yazabilirsiniz. Yaz kazan örnek makale ile ilgili şu yolu izleyebilirsiniz: 

1- Yazacağınız konuyu araştırın.
2- Yazılmamış tarzda yazmaya başlayın.
3- Anahtar kelimeleri yazıya ekleyerek ceo uyumlu hale getirin.
Bu şekilde yaz kazan örnek makale oluşturup icerik.net'in editörlerine gönderebilirsiniz. Cevap olumlu olursa kazanmaya başladınız bile.
Önceki YazıR10 Makale Yazarlığı
Sonraki YazıMakale Yazarlığı Ankara
Yorumlar (0)

Henüz bu konuya yorum yapılmadı, ilk yorum yapan siz olun.

Yorumunuzu Paylaşın