Yaz Kazan Onay Süreci

Kaliteli bir makale yazıldığı zaman veya herhangi bir makale yazıldığında her an onaylanabilir. Ancak genel olarak gündüz onaylandığı çoğu site görülmektedir. Makaleler site arkasındaki yöneticilerin elinde oldukları için yaz kazan onay süreci yöneticiler tarafından belirlenmektedir. Bazen makale isteyen site, belli bir zaman içerisinde o makaleyi istemektedir, bu yüzden makale süreleri bazı zamanlarda hızlı onaylanabilir. Üstelik yaz kazan onay süreci eğer acil bir şekilde makale istiyorsa bonus yapmaktadır bu icerik.net sitesi içinde geçerlidir. Bonuslar alacağınız parayı yüzde oranına göre arttırır, buda hızlı bir şekilde makalenin yazılmasını sağlar ve hızlı bir şekilde onay sürecine girer.

Yazdığınız Makaleyi Hızlıca Onay Yaptırabilirsiniz

Bir kişi makale yazarken başka kişilerinde makale yazdığı unutulmamalıdır. Sonuç olarak yöneticiler sadece sizlerin makalelerinize değil, aynı zamanda yazılan birçok makaleye bakmaktadırlar. Bu yüzden bazı zamanlarda yoğunluktan dolayı hızlı onay olmayabilir, ancak bu durum onaylanmayacak anlamına gelmez. Öncelik bekleyen bazı makalelerin olduğu unutulmamalıdır.

Makale Onaylanmazsa Ne Yapılmalıdır?

Bir makale yazdınız ve bu makale onaylanmazsa eğer, destek kısmından bir konu başlığı açıp destek birimine bu mesajı yollayabilirsiniz. En kısa sürede sizlere dönüş yapacaklardır ve gerekçeleri sizlere söyleyecektir. Özellikle içerik.net sitesi gerek onay süresi açısında gerekse makaleleri açısından oldukça kaliteli bir sitedir. Makale yazarsanız ve açıklamalara dikkat ederseniz en kısa sürede makalelerinize onay verilecektir.
 
Önceki YazıYaz Kazan Forum
Sonraki YazıDergilere Yazı Yazarak Para Kazanmak
Yorumlar (0)

Henüz bu konuya yorum yapılmadı, ilk yorum yapan siz olun.

Yorumunuzu Paylaşın