Pubg İşaret Fişeği Olan Ve Bulunan Yerler

Pubg mobil oyunseverler için yeni bir güncelleme geldi. Bu güncellemeyle pubg işaret fişeği atarak, air dropu ayağınıza getiriyorsunuz. Oyun içinde loot yaparken işaret fişeği bulursanız çok şanslınız.
 

Pubg İşaret Fişeği Nedir? Ne İşe Yarar?Oyun içinde silahlara ve ekipmanlara acil ihtiyacınız olduğunda air drop aramaya çıkıyordunuz. Yeni güncellemeyle birlikte oyun içinde pubg işaret fişeği çıkan yerler bulunuyor. Haritada rast gele dağıtılmış halde bulunuyorlar. Bu işaret fişeklerinden bulduğunuzda, ihtiyacınız olduğunda kullanıp, air dropu çağırabiliyorsunuz.

Sarı ve kırmızı işaret fişeği olarak iki farklı silah bulunuyor. Sarı işaret fişeğini ateşlediğinizde gelen air droptan; genellikle 3. seviye iki tane silah, kask, yelek, mermiler çıkıyor. Bazen kask veya yelek yerine çanta çıkabiliyor.  Air Drop’tan toplamda 10 adet item, 2 silah ve bolca mermi garantili olarak geliyor.

Kırmızı işaret fişeğini güvenli alanda ateşlerseniz silah ve ekipman alıyorsunuz. Güvenli alan dışında ateşlerseniz zırhlı bir araca sahip oluyorsunuz.
 
 

Pubg İşaret Fişeği Nasıl Atılır?


Oyun içinde işaret fişeğini/fişeklerini haritada belirli yerlerden arayarak bulabiliyorsunuz. Düşmanlarınızla savaşırken onları öldürüp, üzerlerinde varsa da alabiliyorsunuz. Oyunu yeni oynuyorsanız veya pubg işaret fişeği nasıl atılır bilmiyorsanız, silahı boş yere kullanmayın.

Oyuna ilk başladığınızda hem pubg mobile işaret fişeği bulma hem de silah bulmak için haritada silahın en çok bulunduğu alana inmeniz gerekiyor. Bir yandan silah ve ekipman bulmaya çalışırken bir yandan da gözünüz işaret fişeğinde olmalıdır. Oyun güncellemesini ve videolarını izleyerek pubg işaret fişeği nedir hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
 
Gökyüzüne doğru başınızı çevireceksiniz ve silahınızı havaya kaldırıp, gökyüzüne doğru ateşleyeceksiniz. Bir süre sonra uçağın geldiğini görebilirsiniz.

Pubg İşaret Fişeği Çıkan Yerler


Pubg mobil oyununda Erangil, Miramar ve Savage oyun haritaları bulunuyor. Hangi haritada oynuyorsanız, fişeklerin saklandığı pubg işaret fişeği haritası bulunuyor. Oyun içinde oyunculara pubg işaret fişeği gelmiyor siz gidip buluyorsunuz. Haritada belirli noktalarda bulunan fişekleri almak istiyorsanız, düşmanlarınızdan hızlı hareket edeceksiniz veya onları öldürüp, ellerinden alacaksınız.
 
Erangil Haritası; Yeni güncellemeyle birlikte işaret fişeği bulma ve kullanma öncelik haline geldi. Birçok oyuncu pubg işaret fişeği nerede çıkar diye birbirlerine sormaya başladılar.

Georopol; işaret fişeğinin en çok bulunduğu alandır. Haritanın sol üst kısmında bulunur. Burada konteyner ve toki konutları bulunuyor. Konteynerlerin üstünde silah ve ekipman da bulabilirsiniz. Eğer fişek bulamazsanız, demek ki rakipleriniz sizden önce davranmıştır. Tek yapmanız gereken orayı hızlı terk etmek ve vurulmamaktır.
Military ve Novoreproye bölgelerinde de işaret fişeği bulma olasılığınız yüksektir. 

Miramar Haritası


Campo Millitar, Pecado ve Bel Patron bölgelerinde işaret fişeği bulma olasılığınız yüksektir. El Pozo ve Los leones bölgelerinde de yüksek ihtimalle olmasa da fişek çıkabiliyor.
 
Savage (Sanhok) Haritası


Dock; Haritanın güneydoğu tarafında bulunuyor. Birçok oyuncunun bilmediği ve bu nedenle tercih etmediği bölgede birçok fişek bulma şansınız bulunuyor. Ayrıca kulubelerde ve hangarlarda bolca lootlara rastlıyorsunuz.
 
Ruins; Haritanın sol alt tarafında üçüncü adada bulunuyor. En fazla işaret fişeği olan bölgedir. Birden fazla fişek bulma şansınız bulunuyor. Tapınak gibi olan boş ve büyük binada bulma ihtimaliniz yüksektir. Buradan hızlı şekilde loot yaparak çıkmalısınız.

Bootcamps ve Paradise Resort; Ruins kadar olmasa da bu bölgelerde de fişek bulma ihtimaliniz yüksektir.
 
 

Pubg İşaret Fişeği ile Adam Öldürmek


Pubg mobil oyununda pubg işaret fişeği ile adam öldürmek isterseniz, bunda başarılı olamıyorsunuz. İşaret fişeğiyle rakibinizin yanına kadar gidip, sıksanız bile bir etkisi olmuyor. Fişek, rakibinizin içinden geçip gidiyor. Bu nedenle işaret fişeğinizi boşa harcamayın. İşaret fişeğini rakibe sıkarsanız, bir umut drop gelir diye de umutlanmayın. Havaya sıkmadığınız için uçak da gelmiyor.
 

 Pubg İşaret Fişeği Attım Gelmedi


Oyun içinde birçok oyuncu işaret fişeğini gökyüzüne doğru fırlatmasına rağmen, pubg işaret fişeği attım gelmedi sorunu yaşıyorlar. Aslında bu bir sorun değil. Eğer işaret fişeği fırlattıysanız ve gelmediyse demek ki sizinle birlikte bir başka oyuncu da fişek ateşlemiştir. Sizden önce ateşlediği için Air Drop öncelikle ona gönderiliyor.
 

 Pubg İşaret Fişeği Zırhlı Araba Çağırma


Oyun içinde kırmızı alandaysanız bu bölgeyi en hızlı şekilde terk etmeniz gerekiyor.  Bunun en hızlı yolu da işaret fişeğiyle zırhlı araba çağırmanızdır. İşaret fişeğini havaya ateşlediğinizde bulunduğunuz alana bir zırhlı araç paraşütle indiriliyor. Bu araca binerek bölgeyi hızlıca terk edebilirsiniz. Yalnız aracınıza güvenmeyin. Düşmanlarınız tarafından ateş altına alınırsanız, aracınızdan önce yoğun dumanlar yükseliyor. Eğer araçtan çıkıp, kaçmazsanız araçla birlikte patlarsınız.

Pubg İşaret Fişeği Mermisi Yok


Acil durumlarda Air Drop çağırabilmeniz için işaret fişeğiyle birlikte merminin de önemi büyüktür. Georopol, Ruins ve Campo Millitar gibi işaret fişeğinin bolca bulunduğu yerlerde eliniz boş dönebilirsiniz. Aklınıza pubg işaret fişeği nerede sorusu takılabilir. Büyük ihtimalle, rakipleriniz sizden önce inmiş ve fişekleri bulmuşlardır. Bir fişek buldunuz ve içinde mermisi yoksa büyük ihtimalle kullanılmıştır. Sizin tek yapmanız gereken rakiplerinizi öldürerek, çantalarındaki fişek ve mermileri almaktır.

Önceki YazıEn İyi Korku Evleri İzmir
Sonraki YazıAskeri Diyet Nedir?
Yorumlar (8)
Emre
8 Ocak 2020 07:46 tarihinde gönderildi. CEVAPLA

Bu bilgileri verdiğiniz için teşekkürler

Sarp
4 Mayıs 2020 16:39 tarihinde gönderildi. CEVAPLA

Güzel

Bulentberkas
19 Haziran 2020 14:00 tarihinde gönderildi. CEVAPLA

Saçmalık ama. Kaç tane fişek buldum attım 1 kere drop gelmedi. Öyle oyun mu olur. Kim attıysa göndersene dropu. Sırf milleti oyundan soğutma çabası bence yakında kalkacak oyun ya.

Eymanta10
25 Haziran 2020 12:08 tarihinde gönderildi.

havaya atıcaksın sonra 2-3 dakika attığın yerde bekleyeceksin . Eğer gelmiyorsa biraz daha bilgi alman önemli

Efe
26 Kasım 2020 18:33 tarihinde gönderildi. CEVAPLA

bilmm

Lütfen C.
3 Ocak 2021 04:53 tarihinde gönderildi. CEVAPLA

Bir maçta en fazla ne kadar fişek bulabiliriz cevaplarsanız sevinirim

Onur
25 Ocak 2021 23:47 tarihinde gönderildi.

Ben 5 tane buldum

İ̇si̇msi̇z
16 Nisan 2021 17:46 tarihinde gönderildi.

Ben 8 tane

Yorumunuzu Paylaşın