uykusuzkaptan

İsim
: Berker S.
Kayıt Tarihi
: 11 Şubat 2018
Son Giriş
: 6 ay


Hakkımda

5 yıl önce kitap yazma aşkıyla başladım bu serüvene.Şuanda bir çok forumlarda ücretli editörlük hizmeti vermekteyim.Aynı zamanda kendime özgü bir blog adresim bulunmaktadır.Siteme neredeyse her gün özgün makale girmekteyim.Okulda bölümüm olan web tasarım'ı en iyi şekilde bitirmiş ve üzerine çok şey katmış biri olarak şuanda düzenli olarak makale yazmaktayım.Gezmeyi yeni yerler keşfetmeyi o kadar çok seviyorum ki tüm gördüğüm yerleri okurlarımla ya da müşterilerimle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.


Fiyat Tarifesi: 1.75 TL

Yukarıda yer alan mebla satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

5 yıldır yazarlık yapmaktayım.En çok yazdığım makaleler Tatil,Seyehat,Sağlık ve Eğitim konulu makalelerdir.Makalelerimi Sizin için özenle hazırlar ve uygun fiyata verebilirim.


Neden Ben ? 

Bu soru oldukça kolay.Nedeni ise sizinle mutlu bir şekilde çalışmak isteyen aldığı işi zamanından önce teslim eden birini kim istemez ki ? 

Müşterilerime saygılı ve gerekli tüm açıklamaları yaparak iş teslim alan bir çalışanım.

Makalelerinizin hepsi copyscape taramasından geçmektedir. Yazılan makaleler özgünlük onayı alındıktan sonra size gönderilmektedir. Bu yüzden makalelerinizin %100 özgün olacağından ve Türkçe Word kullandığımız için hiç imla hatası içermeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Öncelikle seo kurallarını ciddiye alarak çalışmayı prensip edindiğimizi bilmenizi isteriz.

 

Seo kurallarına göre yazmak önem ister.Makale yazmak için yazmıyoruz siz sevgili müşterilerimize kazandırmayı hedefliyoruz.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Akademik Makale
Ödev - Tez
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(1)

hisserapor
25 Mayıs 2018 19:29 tarihinde gönderildi.

Toplu iş alımı yapıldı. İstenilen şekilde tamamlandı. Olumlu...