sunburn

İsim
: Özlem M.
Kayıt Tarihi
: 24 Mart 2019
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

1 yıldır farklı markalar için %100 SEO uyumlu içerikler hazırlayan deneyimli bir içerik yazarıyım. Çeşitli konular hakkında web sitesi, kategori ve blog içerikleri hazırlamaktayım. Çeşitli içerik ajanslarında freelance içerik yazarı olarak çalışmaya devam ediyorum. Sosyal bilimler alanında yüksek lisans derecesine sahip olmakla birlikte alanım ile ilgili yayınlanmış ulusal ve uluslararası çalışmalarım da mevcuttur.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Yazım ve imla kurallarının doğru bir şekilde uygulanması konusuna oldukça titiz yaklaşıyorum. Gün içerisinde düzenli olarak okuma yapıyorum ve kalemimin canlı kalması için sürekli yazmaya çalışıyorum. Bu nedenle anlatım bozukluğu yapmamaya dikkat ediyorum. Dolayısıyla anadilime oldukça hakimim.

%100 SEO uyumlu, profesyonelce hazırlanmış web sitesi, kategori ve blog içeriklerine ihtiyaç duyuyorsanız bana ulaşabilirsiniz. İçerikleriniz uygun anahtar kelimeler kullanılarak arama motorlarında üst sıralarda yer alacak şekilde yazılmaktadır. Web sitenizde özgün ve popüler içeriklere yer vermek istiyorsanız birlikte içerik planlaması yapabiliriz.

İçerik oluşturma haricinde her türlü metin için redaksiyon işlemlerinde de size yardımcı olabilirim. Tüm içerikleriniz sizinle birlikte belirlediğimiz teslim tarihlerinde elinize ulaşır.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Email Bülteni
Redaksiyon

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.