nursin

İsim
: Nurşin Ç.
Kayıt Tarihi
: 27 Temmuz 2018
Son Giriş
: 4 saat


Hakkımda

2015 yılından bu yana çeşitli web sitelerinde ve basılı bültenlerde editörlük hizmeti verdim. 2017 yılında hemşirelik bölümünden mezun olduktan sonra sağlık başta olmak üzere birçok kategoride makale yazarlığı yapmaktayım. İçeriklerimde kaliteye ve özgünlüğe önem vermekle birlikte, arama motorlarının sizi fark etmesi için SEO uyumuna özen gösteriyorum. Siz değerli icerik.net üyeleri ile birlikte iyi ve sürekli işlere imza atacağımıza inanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 1.50 TL

Yukarıda yer alan mebla satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda seo uyumlu, tamamen özgün şekilde içeriklerinizi üretebilirim. Sizlerden talebim içerik siparişi verirken tüm detayları baştan net şekilde bana iletmeniz olacaktır. İçeriklerinizi hazırlarken konu bütünlüğüne göre alt başlıklar ile hazırlamaktayım. Ayrıca belirli alanlarda paragrafa bölerek okunabilirliği arttırmaktayım. Bunların dışında farklı yazım taleplerinize de uyum sağlayabilirim. 

Neden Ben?
Sahip olduğum iş disiplini ile zamanında ve tam olarak isteklere cevap veren bir içerik yazarı arıyorsanız güzel bir çalışma sürecini birlikte yaşayabiliriz. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
Ödev - Tez
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(1)

writer_x
10 Eylül 2018 22:41 tarihinde gönderildi.

Çok hızlı sürede ve kaliteli bir şekilde teslim etti. Kendisinden daha önce hazır makaleler de satın aldım. Eline emeğine sağlık, gerçekten kaliteli bir yazar.