nightwar

İsim
: Ramazan A.
Kayıt Tarihi
: 6 Eylül 2018
Son Giriş
: 2 gün


Hakkımda

Anadolu Üniversitesi Web Tasarım ve Kodlama 1. Sınıf öğrencisiyim. Bir çok farklı sektörde çalıştım. Bilgisayar ve İnternet kullanımını çok seviyorum. Daha önce 3 yıl kadar makale yazarlık deneyimim bulunmaktadır. Artık bu işi ek gelir olarak değil, sürekli olarak yapmak istiyorum. Bilgisayar ve internet başında vakit geçirmeyi sevdiğim için, kazancımı da bu alanlardan elde etmek istiyorum. Ayrıca futbol ve vücut geliştirme sporları ile uğraşıyorum. Teşekkürler


Fiyat Tarifesi: 1.75 TL

Yukarıda yer alan mebla satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Site tanıtım yazılarını ya da hizmet açıklamalarınız hakkında, okunaklı ve etkili yazılar yazabilirim. Blog içerik ve ürün açıklaması yazılarınızı, seo kurallarına uygun şekilde ve anahtar kelime odaklı hazırlayabilirim. Belirttiğiniz başlık ve alt başlıklara göre, gereksiz kelime kalabalığı yapmadan kısa süre içinde yazıları tamamlayıp, teslim edebilirim.

Neden Ben?

Açık Öğretim 1. sınıf öğrencisiyim. Farklı bir işte çalışmadığım ve yaklaşık 3 yılı aşkın süredir, yazarlık işini yaptığım için yazı siparişlerinizi mümkün olan en kısa süre içerisinde teslim edebilirim. Bunun yanı sıra sitenizin arama motorlarında üst sırada yer almasını istiyorsanız, seo uyumlu ve en fazla aranan anahtar kelime odaklı yazılarım sayesinde doğru kişiyi bulduğunuzdan emin olacaksınız.

Siparişleriniz öncesinde özel mesaj ile iletişime geçmenizi ve istediğiniz yazılar hakkında net olarak bilgilendirmenizi rica ediyorum. İsteğe bağlı olarak farklı forum ve sitelerde yer alan referanslarımı atabilirim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.