mrnoworry

İsim
: Eyüp D.
Kayıt Tarihi
: 9 Haziran 2018
Son Giriş
: 3 ay


Hakkımda

Güncel araştırmaları takip ediyor ve literatür taramayı seviyorum. Alanında uzman kişilerin sıkı takipçisiyim. Sağlık, kilo kontrolü öncelikli olmak üzere, kripto para, ekonomi, finans vb. alanlarda yazmaya karar verdim. Bu zamana kadar öğrendiklerim kendime yaradı. Artık sizin için de yazmak istiyorum. Sağlık alanında eğitim aldım, bu yüzden yazmayı en sevdiğim alanların başında geliyor. Kripto para konusunda 4 yıldır okumaya ve kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Şuan sağlık - fitness alanında kitap hazırlığı içerisindeyim.


Fiyat Tarifesi: 1.50 TL

Yukarıda yer alan mebla satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Güncel araştırmaları takip ediyor ve literatür taramayı seviyorum. Alanında uzman kişilerin sıkı takipçisiyim. Sağlık, kilo kontrolü öncelikli olmak üzere, kripto para, ekonomi, finans vb. alanlarda yazmaya karar verdim. Bu zamana kadar öğrendiklerim kendime yaradı. Artık sizin için de yazmak istiyorum

Sağlık alanında eğitim aldım, bu yüzden yazmayı en sevdiğim alanların başında geliyor. Kripto para konusunda 4 yıldır okumaya ve kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Şuan sağlık - fitness alanında kitap hazırlığı içerisindeyim.

Karşı tarafla anlaşabildiğim ölçüde her konuda yazabilirim.

Benimle çalışmanızın avantajı ne? Bir çok kişi verdiğiniz konu hakkında (özellikle sağlık alanında) öğrenmek için zaman kaybederken ben halihazırdaki bilgimin üzerine ekleyerek yazacağım.

500 Kelime ve üzeri makaleler yazdırmak isterseniz bana ulaşabilirsiniz.
Yazılarınız %100 Özgün olacak. 
Kesinlikle kelime sayısını doldurmak için sürekli aynı ifadelerin kullanıldığı makalelerden olmayacak
SEO uyumlu, anlamlı başlıklar ve size özel oluşturulmuş görseller içerecek.
Noktalama işaretlerini dikkatli kullanmaya çalışacağım ama ufak hatalar olursa onları da giderme sözü verebilirim.

*Özel olarak istediğiniz tarza uyumlu yazacağım. Fakat elbette her yazarın kendine has bir üslubu vardır. Ben karşı tarafla muhabbet ediyormuş, yüz yüze konuşuyormuş gibi yazmayı seviyor ve öyle yazmaya gayret ediyorum.

*Sadece SEO için yazamam. Yazdığım yazının öğretici, amacına uygun olmasına azami önem gösteririm. Aksi taktirde interneti bilgi çöplüğüne dönmekten kurtaramayız...

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.