milyaz

İsim
: Mklyaz
Kayıt Tarihi
: 23 Nisan 2019
Son Giriş
: 2 gün


Hakkımda

İletişim fakültesi mezunuyum. 5 yıldır makale yazarlığı yapmaktayım. Film tanıtımları, biyografi, ürün tanıtımı, haber, inceleme içeriği, sağlık, teknoloji, gezi ve genel kültür konularında çeşitli düzeyde nitelikli içerik sağlayabilirim. Yazdığım yazılar kendi süzgecimden geçeceğinden dolayı özgün dolayısıyla sayfanıza yani size özel olacaktır. istediğinizi açık ve net belirtmeniz durumunda siparişleriniz tam zamanında elinize ulaşır.. Verdiğim sözü zamanında yerine getirmek benim için bir prensiptir. Yazılarımda amaç okuyucularımızı ve bana gelen siparişleri sürekli kılmaktır. TEŞEKKÜRLER NOT: Verdiğim fiyat alacağınız ürünün kalitesini belirtmek için konmuştur. Mesaj yoluyla siparişler üstünden fiyat belirleyebiliriz.


Fiyat Tarifesi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

 İletişim fakültesi mezunuyum. Sinema ve sanatın pek çok dalıyla profesyonel olarak ilgileniyoeum. Kendi alanımdaki çalışmalarım dışında, yaptığım araştırmaları sitelerimde yayınlamaktayım. 5 yıldır makale yazarlığı yapmaktayım.

Film tanıtımları, biyografi, ürün tanıtımı, haber,inceleme içeriği, sağlık, teknoloji, gezi ve genel kültür konularında çeşitli düzeyde nitelikli içerik sağlayabilirim. Yazdığım yazılar kendi süzgecimden geçeceğinden dolayı bana özel dolayısıyla sayfanıza yani size özel olacaktır. Buda yazılarımızı özgün kılacaktır.

 istediğinizi açık ve net belirtmenizi isterim. Siparişlerinizin zamanında elinize tam olarak ulaşması için bunun gerekliliğine inanıyorum.

Yazılarımda amaç okuyucularımızı ve bana gelen siparişleri sürekli kılmaktır.

                                                                                                                                 TEŞEKKÜRLER

NOT: Verdiğim fiyat alacağınız ürünün kalitesini belirtmek için konmuştur. Mesaj yoluyla siparişler üstünden fiyat belirleyebiliriz.                                    

 

 

 

 

 

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.