mertozdemir

İsim
: Mert S.
Kayıt Tarihi
: 23 Temmuz 2019
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

5 Ocak 2000 Doğumluyum, aktif olarak 4 yıllık üniversitede okuyorum. İstanbul İşletme Enstitüsünden içerik editörlüğü eğitimini ve sertifikasını almış durumdayım. Aktif olarak kendi bloglarımda da yazmakla beraber, dünya çapında metin yazarlığı konusunu sürekli takip ediyorum. Verimliliği yükseltecek her bir yeniliği alıp uygulayarak bir çok kişinin önüne geçmeyi başarabiliyorum. Hobilerim arasında; öğrenmek, araştırma yapmak, videolar izlemek, kitap okumak, metinler yazmak, seyahat etmek ve yeni lezzetler keşfetmek başlıcalarıdır.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

%100 Özgünlük garantisi vermekle beraber, metinler tamamen tarafımca ve size özel hazırlanacaktır. Arama motorlarına uyumlu, başlık hiyerarşisini dikkate alarak akıcı ve sade metinler hazırlarım ayrıca bunları en hızlı şekilde yapmak birincil hedefimdir. İş hakkında detaylı bilgi vermeniz, metnin çok daha spesifik olmasını ve hedeflenen kitleye daha kolay ulaşmasını sağlayacaktır. Kelime sayısına bağlı olarak daha erken olabilmekle beraber, işler en geç üç gün içerisinde tarafımca size teslim edilecektir.

Aktif olarak kendi bloglarımda da metinler yazmakla beraber bu işin eğitimini ve sertifikasını almış bulunuyorum. Arama motoru algoritmasındaki değişiklikleri ve güncellemeleri güvenilir kaynaklardan sık sık takip ederek metinleri sizin için en verimli şekilde hazırlıyorum. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.