mefulurji

İsim
: Meftun Ö.
Kayıt Tarihi
: 5 Şubat 2018
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Denizlide doğdu. 10 yaşında dedesini 14 yaşında babaannesini kaybetti acıyı öğrendi. 18 yaşında Yıldızı kazandı. İstanbul'a geldi gurbeti öğrendi. Çok popülerdi, İstanbul'da sıradan oldu insanların acımasızlığını öğrendi. 22 yaşında babasını kaybetti. Hayatın çok zor olduğunu ve öğrendim dediği her şeyin boş olduğunu öğrendi Okumak için çalışması gerekiyordu. 10 farklı işte çalıştı. Kolay iş olmadığını öğrendi ve okulu 8,5 senede bitirdi. 1,5 sene iş aradı umutsuzluğun sınırlarını öğrendi. Askerliğe başvurdu. Uzun dönem çıktı. Subaylığı öğrendi. Teskere aldı iş aramaya başladı. 10 işte biriktirdiği çevresi sayesinde iş buldu. 1 yıl çalıştı. İstifa etmek istediğinde torpilin çıkarken zorlayıcı ve mahcup edici olduğunu öğrendi. Tesadüfen kendi bölümüyle ilgili bir iş buldu. Bu tesadüfün hayatının aşkını karşısına çıkardığını 2 sene sonra öğrendi. Çocuğu olacağı öğrendiğinde mutluluğun ve sorumluluğun ne olduğunu öğrendi. Çok para kazanması gerektiğini fark edip, hemen her konuda içerik yazabileceğini öğrenmiş olduğunu düşünerek bu yola girdi.


Fiyat Tarifesi: 1.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Bir mühendis olarak, problem raporlamaları yapabilmek için 5N1K yöntemini sık sık kullandığım ve bilimsel olarak problem çözme çalışmalarında bulunduğum için mantıklı bir makalenin hangi adımları içermesi ve okuyucuyu nasıl ikna etmesi gerektiğini ve  sürekli iyileştirmeyi, mükemmelliğe yolculuğu, standartların önemini, alışkanlıkların gücünü, insan yönetmenin zorluğunu, problem çözmenin mantığını ve zevkini  iyi bilirim.

İstediğiniz içerik ve makaleyi basit ama daha etkili, laf kalabalığından çok gerekli olanı, çok özgün bir şekilde üretebilirim.  Tek düze olmaktan ziyade her yazıda farklı bir teknik kullanabilirim. Farklı ve ilgi çeken makaleler için beni tercih edebilirsiniz.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.