kaktusler

İsim
: Kıvılcım Ş.
Kayıt Tarihi
: 18 Kasım 2020
Son Giriş
: 10 ay


Hakkımda

2012 yılından itibaren çeşitli web siteleri üzerinden gerek kişisel gerek ise kitlelere hitap eden içerik yazarlığı yaptım. 2016 yılından beri www.tarihlisanat.com adresinde içerik üretmekteyim. Sanat Tarihçi olmam gereği sanat alanları üzerinde yazmakta kendime güveniyorum. Araştırmacıyım, akademik makale yazma konusunda da deneyimliyim. Ayrıca 2019 yılında Wannart platformunun Wannagate kolunda sosyal medya içeriği üretmekle görevliydim, bu açıdan genel kültür, oyun, kitap ya da benzeri hobi konularında da yazabilmekteyim. B2 seviye İngilizcem vardır Çeviri de yapabilirim. Tecrübem dolayısıyla dikkatli ve özenli çalışırım. İstanbul İşletme Enstitüsü üzerinden İçerik Editörlüğü ve Blog Yazarlığı sertifikalarım vardır. Arzu ettiğiniz metne göre teslimat süresi 1-3 iş günü içerisinde değişebilir. Beraber güzel işler başaracağımıza inanıyorum!


Fiyat Tarifesi: 8.59 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz ve yönergeleriniz doğrultusunda seo uyumlu, özgün şekilde içeriklerinizi üretebilirim. Özgün içerik konusunda tecrübeliyim. Sizlerden profesyonellik doğrultusunda çalışmak. Arzu ettiğiniz içeriği, içeriğin çeşidini, içinde olmasını istediğiniz özel detayları bana ayrıntılı biçimde anlatmalısınız. Çeşitli web sitelerinde çalıştığım için gerek kısa ve öz, kolay okunabilir, sen dilinde yazı yazabilirim gerek ise uzun, dolambaçlı cümleler kurarak göz doygunluğu sağlayabilirim. Bunların dışında farklı yazım taleplerinize de uyum sağlamaya çalışırım.

Neden Benimle Çalışmalısınız?
Yazmak en büyük tutkum bu sebeple çıkaracağım her içeriği de severek yazacağımı biliyorum. Disiplinli, zaman kullanımı iyi, klavyede hızlı olduğum için istediğiniz, ihtiyacınız olan yazıyı size en kısa sürede ancak en kaliteli şekilde ulaştırabileceğime güvenebilirsiniz.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Liste İçerik
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.