hazals

İsim
: Hazal S.
Kayıt Tarihi
: 12 Aralık 2020
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

2003 yılında hobi olarak başladığım sinema , tiyatro , moda, spor , diyet, sağlık , tatil , kitap , eğlence ve birçok alanda yazmış olduğum makalelerim ile birden fazla ödüllerim ve birinciliklerim oldu. Severek başladığım yazma serüvenime sizlerin de şahit olmasını istediğim için buradayım. Siz de göreceksiniz ki doyumsuz okuyacağınız makalelerimi sizlerle buluşturmak için buradayım


Fiyat Tarifesi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhaba öncelikle. Sizlerin isteklerini yerine getirmek için buradayım. Seçilen konu hakkında makale yazacağım da sizden öncelikle tek isteğim detaylı bir açıklama yapıyor olmanızdır. Böylelikle hem sizin isteklerinizi kolayca yerine getirmiş olurum hem de makalemi size eksiksiz olarak iletmiş olurum. Size söylediğim süre içerisinde makalemi tarafınıza iletmiş olmakta benim için önem arz ediyor.

Neden ben? Kısmına gelir isek ; beni tanıdığınız da göreceksiniz ki size istediğiniz makaleyi üretiyor olabileceğim. Güvenilir bir içerik editörüyle çalıştığınızı da bu şekilde görüyor olacaksınız. Sizin için en yaratıcı makalelerimi ortaya koyabilmek için canla başla çalıştığımı göreceksiniz. 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Liste İçerik
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.