havucs

İsim
: İbrahim B.
Kayıt Tarihi
: 3 Temmuz 2019
Son Giriş
: 1 hafta


Hakkımda

2016 yılında kitap yazarlığı olarak başladığım bu sektörde, gün geçtikçe internet ortamına yeni içerikler ürettim/üretmeye devam ediyorum. Zamanımı sadece içerik üreterek ve kitap okuyarak harcıyorum. Her klavyesi olanın yapamayacağı bir iş olan makale yazma veya editörlük işini gerçekleştirmekteyim. Ben, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için zamanımdan fedakarlık etmeye hazırım.


Fiyat Tarifesi: 1.30 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Dünya genelinde teknolojinin ve İnternet aleminin giderek gelişmesi ve genişlemesiyle çeşitli siteler de meydana çıkmıştır.

 Her site sahibi, sitesinin her zaman en üst seviyede olmasını, ister. Elbette ki bunun içinde SEO uyumlu profesyonel makaleler gerekir. Özgün ve SEO uyumlu makale yazdırmak profesyonel olarak icra edilmesi gereken bir iştir. 

Kaliteli makale yazdırmak istiyorum diyorsanız, bu konuda sizlere yardımcı olabilirim. Uygun fiyatlarla, kaliteli makale yazdırmak artık çok kolay. Aynı zamanda sizlere diğer sitelerde bulunmayan bir hizmeti de sunuyoruz.

İngilizce ve Fransızca makale hizmetimiz sayesinde, sizlerde yabancı sitelerinize özgün yazılar alabilir, kolaylıkla kullanabilirsiniz. Burada bulunan fiyatların da sizleri tatmin edeceğinden eminim.

Eğer ben makale almak değil de editörlük hizmeti istiyorum diyorsanız, sizlere o konuda da yardımcı olacağım. Fazla vakit kaybetmeden hemen benimle iletişime geçebilir, istediğiniz makaleyi alabilir veya sipariş verebilirsiniz. 

Makalelerde neye dikkat ediyorum?

- SEO Uyumlu

- %100 Özgün

- Kaliteli

- Google Dostu

- Alt Başlıklı ve Anahtar Kelimeli

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Liste İçerik

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.