hasan_can35

İsim
: Hasan C.
Kayıt Tarihi
: 27 Temmuz 2018
Son Giriş
: 3 ay


Hakkımda

2.5 senedir çeşitli bloglara makale vermekteyim, aranıza yeni katıldım. Ögrenmeyi ögretmeyi ve araştırıp bilgi birikimi sağlamak günlük ihtiyaçlarım gibi olmazsa olmazlarım arasına yaklaşık olarak 5 sene önce girdi.Ayrıca günümün yarısını bilgisayar başında geçtiği için makalelerinizi tam zamanında hazır edip size verdiğim sürede teslim edebileceğimden emin olabilirsiniz. Yazdığım makalelerde dil bilgisi, noktalama işaretleri, anahtar kelimeler ve SEO uyumu olmazsa olmazdır. Anahtar kelime ve SEO uyumu sayesinde siteniz google aramalarında yükselecek ve yeni ziyaretçiler kazanacaksınız. Sizden ricam, makale siparişlerinizde bana tam olarak ne istediğinizi belirtmeniz. Mesela hangi anahtar kelimeleri öne çıkarmamı istersiniz, kaç kelimelik olmalı gibi şeyleri bana söyledikten sonra size sadece arkanıza yaslanıp beklemek kalıyor. Herkese iyi günler dilerim.


Fiyat Tarifesi: 1.50 TL

Yukarıda yer alan mebla satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhaba.

2.5 senedir çeşitli bloglara  farklı kurumlara içerik yazısı makale ve çeşitli yazılar hazırlamaktayım yukarda belirttigim türlerde iyi ve özgün içerik çıkartıyorum.

 

Dikkat ettiğim husular; özgün ve kolay anlaşılabilir olması.
Zamanında teslim. Hayatta yerine koyulamayacak tek şeyin zaman olduğunu düşünüyorum özellikle zamanında olması en dikkat ettigim husustur.

 


Bu nedenden dolayı bir işi yaparken veya işe zaman verirken etraflıca düşünüp siz müşterilerimize en kısa sürede ve zamanında gerekli tüm işleri bitirip sunmak için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum.

Çeşitli sektörlerde o işin temelini düzenini işleyişini ögrenecek kadar çalıştıgımı söyliyebilir bu nedenle özgün içerik çıkarmak tanıdığım yüzlerce insanların  deneyimleri ve tecrübelerini bana aktarması sayesinde istemedende olsa böyle bir yetenek elde etmiş oldugumu açık yüreklilikle bildiririm.

SEO uyumu gerekliliğinin önemini açıklama gereği duymuyorum artık ne kadar önemli oldugunu herkes biliyorum.

iyi çalışmalar

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.